Хто з нас зважуючись на нові стосунки не хотів перевірити партнера на вірність? Більш того – люди, які роками мешкають під одним дахом також бодай раз замислювались над цим. Пропонуємо більш дієвий спосіб: вам варто тільки знати знак зодіаку свого обранця (обраниці):

Стрілець

Просто природжені любителі сильних емоцій, тому шукають натхнення усюди. Дуже часто – заряджаються адреналіном від спілкування із протилежною статтю і забувають, що вже перебувають у стосунках.

Діва

Безтурботні у цьому плані. Єдине "але": вони частіше за все любителі виключно безпечного і запланованого сексу. На їх рахунку може бути чимало любовних історій, але приховують це настільки майстерно, що доводиться лише здогадуватися. Якщо закохається у вас, відмовиться від усіх колишніх і буде сумувати в очікуванні дзвінка годинами.

Терези

Любить пристрасних, але не пробачає такого дивного поняття, як "емоційна зрада". Хоча такі люди самі залюбки задивляються, м'яко кажучи, не в той бік. Причина проста – шукають запасні варіанти, на випадок, якщо запідозрить вас у зраді першим.

Овен

Впертися рогами – це їх улюблена стратегія. Навіть коли ви ні в чому не завинили, знайде привід вигадати вам зайвих гріхів. Самі про своє минуле розказують рідко, тому не розраховуйте на вечір одкровення і приймайте такими, якими вони є.

Близнюки

Не можуть визначитися, наскільки ви підходяща людина. Тому ризикнути і погодитися на інтим із кимось іншим тільки питання часу. Але якщо ви зрадите із кимось з оточення близнюків, тримайтеся. І бажано назавжди про них забудьте, тому що такого не пробачать.

Козеріг

Секс для них – швидше просто фізична потреба, без зайвої романтики та міфів. Головне, щоб був зручний момент і та сама людина. Це може статися цілком випадково, у відрядженні, або відпустці. Тому відчувши запах чужих парфумів, не дивуйтеся. Але й не нервуйте зайвий раз, захоче, пояснить причину самостійно.

Рак

На диво ввічливі і дружелюбні люди. Їм потрібні чисті, високі стосунки. Зраджувати навряд чи будуть, хіба що доведете до цього самі. Справжнє кохання шукатимуть в іншому місці, якщо вдома цього не отримують. Але варто віддати належне цим людям: готові піти на примирення навіть коли ви добряче насолили.

Водолій

Емоційна зрада домінує над фізичною. Можуть мріяти годинами про актора з кіно, чи задивлятися на водіїв в авто. Але інтим на стороні не для них. Спробуйте дати турботи настільки багато, аби всі душевні переживання відійшли на другий план. Кохання Водолія ще треба завоювати.

Риби

Люблять бути у стані ейфорії та закоханості, для них це як наркотик. Але коли зрадить, то ви навіть не відчуєте, як це сталося. Своєрідний спосіб припинити старі відносини – сходити наліво і поставити крапку. Ховають всі докази краще, ніж судмедексперти.

Лев

Віддані, але дещо не моральні особи. Розглядають стосунки з висоти практичності – важкі розриви та мелодрами терпіти не можуть. Якщо оберуть когось іншого,то навіть не вдаватимуться у подробиці, чому. Але як швидко загораються, так само швидко можуть охолонути.

Скорпіон

Парадокс: найчастіше зраджують, коли закохуються. Бояться звикати до людей і нудьгувати в ліжку. В ідеалі – контроль і влада над усім, відмінний секс і жодних почуттів. Тоді Скорпіон від вас нікуди не дінеться.

Телець

Віддані, як собаки своїм господарям. Але контролюйте себе, а не його – полюбить іншу людину дуже швидко, якщо побачить, що об його почуття витирають ноги.

Дивіться: ідеальні пари за знаком зодіаку

Як повідомляв портал "Знай.ua", астрологи розповіли, як передбачити поведінку жінок за знаком зодіаку.