Готуємось до літа: як схуднути за типом фігури

поділитись
Не врахування цього чинника є однією з найпоширеніших помилок

Загальні рекомендації для тих, хто хоче схуднути, досить умовні. Кожен організм індивідуальний, і програма дій повинна бути складена з урахуванням всіх нюансів. Важливу роль в списку значущих чинників відіграє тип фігури. Не врахування цього чинника є однією з найпоширеніших помилок в процесі схуднення.

Худни, відповідно до свого типу фігури.

  Тип статури: ендоморфи.

Пишнотіла красуня. Ендоморфи мають високий рівень жирових відкладень і схильні швидко набирати вагу. Вони, як правило, невеликого зросту.

Результат пошуку зображень за запитом "Beyonce"

Ендоморфи володіють м'яким, пишним, округлим тілом. У них сповільнений обмін речовин, вони легко набирають зайву вагу, і їм потрібно наполегливо працювати, щоб скинути жир. Ендоморфи часто мають крупну статуру, більш широкі стегна, ніж плечі, що в сумі утворює грушоподібну фігуру.

Як харчуватися, щоб схуднути?

Ти повинна зосередитися на споживанні жирів і білків, уникаючи вуглеводів. Фрукти і овочі - твій пріоритетний перекус. Трохи ягід і горіхів теж не завадить, якщо ти витрачаєш багато енергії, то потребуєте її поповнення.

Тип статури: ектоморфи

Висока і худорлява німфа. Ектоморфи насилу нарощують м'язи через свій надшвидкісний метаболізм.

Пов’язане зображення

У ектоморфів тип статури, який найчастіше можна побачити на сторінках модних журналів. У них вузька кістка, довгі кінцівки, гнучке тіло, дуже мало жиру і мало м'язів. Ектоморфи, як правило, мають витончену статуру, і їм складно набрати вагу або напрацювати м'язи.

Як харчуватися, щоб схуднути?

Тобі варто вживати насичуючу їжу, щоб підтримувати нарощування м'язів. Горіхове масло, складні вуглеводи, їжа, багата жирами і білком - ось що потрібно. Ектоморфам дозволено з'їсти шматок торта одним махом. Їм це піде лише на користь.

    Тип статури: мезоморфи

Атлетична богиня. Якщо ти відносишся до даного типу, то тобі дуже пощастило.

Результат пошуку зображень за запитом "Сара Джессика Паркер"

Мезоморфів можна розглядати як "генетично обдарованих". Їх характеризує спортивне, сильне, компактне і від природи струнке тіло. У них відмінна постава. Найчастіше їхні плечі ширші, ніж стегна, а жінки, як правило мають фігуру "пісочного годинника". Мезоморфи - природжені спортсмени, худі і м'язисті, навіть не прагнучи до цього.

Мезоморфи мають високий рівень метаболізму і низький рівень жиру, але нарощування м'язів не проблема для них. Білок і клітковина - ключ до здорової ваги і росту м'язів.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Ці пункти говорять про те, що у ваших відносин немає майбутнього
0
0
21:29 14.08.2018
Через 4 роки після смерті пари у них з'явилася дитина
0
0
21:21 14.08.2018
Ці "ключі" до ідеальних стосунків допоможуть кожному побудувати гармонійний шлюб
0
0
20:22 14.08.2018
Ніколи не варто економити на взутті!
0
0
19:49 14.08.2018
Астрологи запевняють, що представники цих знаків Зодіаку буквально народилися в сорочці
0
0
19:13 14.08.2018