Улюблені фільми та серіали ми, здається, вивчили напам'ять: можемо відтворити будь-яку сцену, емоції головних героїв та навіть точно вказати місце, де розгорталися доленосні події.Та дуже часто залишається поза увагою глядача дрібна неточність, котра по суті ламає весь сюжет. До вашої уваги кілька знакових прикладів.

Головні "ляпи" в кіно, які ви не помітили

"Володар перстнів", 2001

Якщо придивитися, в селі хоббітів видно сліди від шин. Хоча проїжджав там тільки Гендальф на возі. Може, на бездоріжжю він уже використовував сучасні колеса для автомобілів? Магія та й годі

"Гра престолів", 2011-2018

Популярні новини зараз

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Багатотонна фура відправила під воду понтонний міст: два села лишилися без жодного сполучення

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Бездоганні воїни - євнухи, але серед них знайшовся таки один "не від світу цього", який виявився одружений. Хоча не виключаємо, що він просто любить коштовності, а шлюб тут абсолютно ні до чого.

"Мерлін", 2008-2012

Як глядачі могли не помітити пляшку із водою, а тим паче - фахівці з реквізиту? Але героїв серіалу ми розуміємо: справді, якщо розмова чекає довга, чому б не запастися мінералкою?

"П'ятий елемент", 1997

У цьому кадрі Лілу повинна розбити скло, яке розбити неможливо. Уважні глядачі помітили, що місце для удару було спеціально зазначено, а це істотно знижує ефектність моменту.

"Воно" 2017

Коли в туалеті Беверлі переслідують інші, вона гасить цигарку, ракурс змінюється, і її показують вже зверху. У цей момент чарівним чином змінюється і рука дівчини, яка гасить цигарку: з правої на ліву. Коли Едді впав на підлогу в "проклятому" будинку, його рука була ще ціла. Але коли камера повертається до нього знову, рука вже зламана.

"Логан", 2017

У Логана стріляли, і коли він впав, відмінно видно, що сорочка практично перетворилася на решето. Однак він встає - і вуаля, сорочка вже як новенька.

"Вартові Галактики. Частина 2", 2017

У цьому кадрі Грут дивиться з вікна космічного корабля. І добре помітно, як при зміні кадру змінюється його положення. Здається, він дуже різко сповзає вниз. Крім того, змінюється і сам розмір скла, адже воно виразно стало більше.

"Тор: Рагнарек", 2017

Коли навколо Тора били блискавки, від них загорілася трава під його ногами. Але лише через хвилину вона проявила дива відновлення і знову стала зеленою. Ще одна цікава деталь: на мосту перед боєм Хеймдалль зняв і кинув у бік плащ, і той зник з моста. Можна вважати, він впав вниз, в річку. Однак в наступному кадрі це не завадило знову опинитися в плащі під час розмови з Локі.

"Диво-жінка", 2017

На балу Діана була у відкритому вечірній сукні, під нею навряд чи можна було щось заховати. Але коли вона йде з балу і знімає сукню, там виявляється повна амуніція амазонки.

"Форма води", 2017

Дубинка головного лиходія під час діалогу в туалеті постійно змінює своє положення, хоча ніхто з героїв до раковини навіть не наближався. Крім того, вже в кінці сцени на раковині з'являється кров, якої раніше не було.

Дивіться: найбільші "ляпи" в кіно, які ви не помітили

Як повідомляв портал "Знай.ua", кінокомпанія New Line оголосила про старт зйомок другої частини культового фільму жахів "Воно".