Фінансовий характер першого місяця літа визначить ретроградний рух Марса. Зірки не рекомендують у червні робити серйозних покупок. І навіть придбання авто виявиться марною тратою грошей.

Після сонячного (13 липня) і місячного (27 липня) затемнення тенденція до тотальної економії лише посилиться. Ці явища часто негативно впливають на фінансове положення.

І тільки перший тиждень місяця виявиться вдалим для деяких знаків Зодіаку, оскільки вже з 7-ого липня Меркурій почне готуватися до свого ретроградного курсу. Цим знакам слід відкривати кишені ширше, щоб гроші впали прямо з неба.

Рак

Найобережніший знак Зодіаку нарешті отримає свій шанс зійти на фінансовий Олімп. В цьому йому допоможе парадокс астрології: Марс у Раку спочатку знаходиться в падінні, проте його ретроградний курс кардинально змінює ситуацію. Планета завоювань буде синхронно задкувати з Раками, і мимоволі надавати їм фінансову підтримку.

Популярні новини зараз

Померла дружина Віктора Януковича Людмила - у президента-втікача відреагували на заяву

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Показати ще

Лев

Управлінський потенціал Львів отримає зоряну підтримку в першій декаді місяця. Для реалізації своїх амбітних планів Левам потрібні серйозні фінансові вливання. Самостійні спроби накопичити горді кішки вкрай рідко роблять. Впевненість Львів у власній силі найчастіше передається інвесторам, які потім спонсують їх перспективні проекти.

Водолій

Представники повітряної стихії також опинилися в числі щасливчиків. Геніальність Водоліїв базується на зіткненні всього незвичайного. Тому майбутнє затемнення Сонця лише активізує їх зоряну карму. Вони подумки притягують до себе грошові потоки – ті самі, які пішли від інших знаків Зодіаку. Водолії краще за інших знають, як розпорядитися матеріальними ресурсами.

Як повідомляв портал "Знай.uа" для повного щастя людині, часто, необхідно мати сенс у житті, хорошу роботу, підтримку близьких людей і, звичайно, справжнє кохання. Коли двоє закоханих вирішують створити союз і почати відносини, вони намагаються не думати про те, що в будь-який момент їх мрії можуть завалитися. Виходячи з особливостей різних представників зодіакального кола, астрологи з'ясували, що багато знаків Зодіаку здатні самостійно зіпсувати своє особисте життя, не здогадуючись про це.