Пластичні хірурги провідних клінік США звернули увагу на новий тренд. Останнім часом жінки все частіше вдаються до процедури, яка офіційно називається умбілікопластією, тобто пластика пупка.

За словами спеціалістів, зросла кількість пацієнток, які бажають зробити свій пупок більш естетичним на вигляд. Про це пише Сlutch.

"Пупок - дуже важлива косметична особливість живота", - каже Даррен Сміт, сертифікований пластичний хірург в Нью-Йорку. "Я спостерігаю збільшення інтересу пацієнтів до естетики пупка", - додає він.

На сьогодні доступні різні типи процедури. Деякі жінки хочуть змінити свій випнутий пупок на "внутрішній", деякі хочуть зменшити свій пупок, якщо він був розтягнутий вагітністю чи пірсингом, деякі хочуть зробити свій пупок більшим.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина зайнялася справою, яку ненавидить заради Еллерта: "Чекаю на тебе, коханий"

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Каменських нарешті показала дитину - дівчинка її копія, Потап щасливий: "Люблю обох"

Показати ще

"Вони також зацікавлені у відновленні пупка на животі після вагітності, операцій на черевній порожнині і після сильної втрати ваги", - розповідає Мелісса Дофт, сертифікований пластичний хірург в Нью-Йорку.

Але для невеликої кількості жінок ця операція є необхідністю. "В окремих випадках ми оперуємо пупкові грижі, які можуть бути болісними і викликати функціональні проблеми", - пояснює Сміт.

Як повідомляв портал "Знай.ua", пластичні хірурги знайшли натуральну заміну силіконовим персам.