Хеллоуїн це не тільки привід страшно, або смішно прикрасити обличчя і піти веселитися на вулицю. Насправді це дуже старовинне свято, яке не має аналогів у всьому світі. Хеллоуїн – це результат злиття двох культур, тому він і вийшов настільки дивовижним. І ми вирішили розповісти вам, що можна і чого не можна робити в Хеллоуїн за старовинними прикметами.

Хеллоуїн 2017: що можна і чого не можна робити

У першу чергу потрібно сказати, що Гелловін прийшов до нас зовсім недавно. Ще в минулому столітті про нього чули тільки в англомовних країнах. Але за короткий час, завдяки своєму дивовижному колориту про це свято дізналися і у нас, і ми розповімо, що можна і чого не можна робити в Хеллоуїн.

Що потрібно зробити в Хеллоуїн 2017

Коли настане темрява, то потрібно відразу ж щільно закрити всі двері і вікна.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Юля "Зайка" виходить заміж? Фіналістка "Холостяка" показала мужнього нареченого

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Житло бажано прикрасити навіть тим, хто не збирається відзначати Хеллоуїн. В першу чергу приміщення потрібно прикрасити горіхами і свічками, а перед вхідними дверима поставити світильник Джека. Так, це саме гарбуз, але його сенс у тому, щоб відганяти від житла злих духів.

Якщо ви на Хеллоуїн помітите в будинку павука, то це дуже поганий знак. Вважається, що тоді у вас вдома є злі духи. Щоб від них позбутися потрібно обійти будинок по периметру з запаленими свічками. А самого павука ні в якому разі не вбивати, постарайтеся просто виставити комаху на вулицю.

Що не можна робити в Хеллоуїн 2017

Тут все трохи простіше, але якщо вірити переказам на Хеллоуїн, досить суворо. І як не дивно, це стосується вашого брудної білизни, і не тільки. Якщо ви в цей день випрали одяг, то ні в якому разі її не можна виставляти сушитися на балкон. Вважається, що після цього людина, яка її буде носити, буде притягувати невдачі і злих духів.

Дивіться: Що може статися в хеллоуїн?

Тепер ви знаєте, що можна і чого не можна робити на Хеллоуїн 2017.