Зовсім скоро буде найяскавіше і найстрашніше свято осені – Хеллоуїн. Звичайно, практично кожен буде шукати собі відповідний костюм на Хеллоуїн, думати про те, як зробити макіяж для Хелловіна, або ж як зробити зуби для Хелловіну. Але хочеться зробити його не тільки страшним, але і сучасним. Звичайно, дуже багато хто напевно запримітили для себе Пеннівайза з фільму "Воно". Але це буде досить банально, до того ж, варіантів досить багато. Тому ми вирішили розповісти вам, які кращі костюми на Хеллоуїн з фільмів жахів.

Костюм Аннабель

Звичайно, ця лялька з фільму "Прокляття Аннабель: Зародження зла" отримала чималу популярність. І можна з упевненістю сказати, що такий костюм на Хеллоуїн точно буде одним з найпопулярніших на будь-якій вечірці.
Дивіться: як зробити костюм Аннабель на Хеллоуїн

Шкіряне обличчя

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Показати ще

А з таким костюмом можна не просто вразити всіх, а неабияк налякати. Ось тільки повторити такий костюм на Хеллоуїн буде досить складно. Тут ніяк не обійтися без маски, яку потрібно буде або купити, або ж старанно робити самому. Але якщо у вас вийде, то Хеллоуїн 2017 ви і ваші друзі точно запам'ятають надовго. Тому починайте шукати вже, як зробити макіяж для Хелловіну.

Клоуни з "Американської історії жахів"

Страшні клоуни вже давно нікому не в новинку. Але потрібно сказати, що саме цей заслуговує окремої уваги. Адже напевно половина народу буде Пеннивайзом. А у вас вийде і відтворити образ страшного клоуна, і бути оригінальним. І якщо у вас вйде відтворити цього клоуна, то питань про те, як відсвяткувати Хелловін, виникати точно не буде.
Дивіться: як зробити образ клоуна з "Американської історії жахів"

Образ чудовиська з "Джиперс Криперс"

А такий костюм на Хеллоуїн ідеально підійде для тих, хто любить робити себе найстрашнішим і найжахливішим у цей день. Третя частина фільму з'явилася на екранах тільки в цьому році, так що у вас буде прекрасна можливість подивитися на те, як треба зробити цей макіяж для Хелловіну.

Біллі з фільму "Пила"

Можливо це не найоригінальніший костюм на Хеллоуїн, зате точно приверне багато уваги. А якщо ж його і зробити якісно, і знайти, як зробити макіяж для Хелловіну, то ви точно будете одним з найстрашніших в це свято.
Дивіться: як зробити костюм Біллі з "Пили"

Аманет з фільму "Мумія"

Звичайно, далеко не найстрашніший образ на Хеллоуїн 2017, але, тим не менш, він допоможемо вам поєднати красу і страх.
Дивіться: як зробити костюм Аманет з фільму "Мумія"

Тепер ви знаєте, які костюми на Хеллоуїн будуть найбільш актуальними, і проблем з вибором у вас точно не буде, і ви не будете думати про те, як відсвяткувати Хелловін.