Хеллоуїн буде зовсім скоро, і, звичайно ж, багато хто піде відзначати це свято на різні вечірки в клубах, або у друзів. Багато хто просто не зверне уваги на свято, і, можливо, дізнається про нього на наступний день. А хтось ще не визначився, як відзначити Хеллоуїн. І ми вирішили розповісти вам про містичні місця Києва, де точно буде цікаво відзначати Хеллоуїн.

Хеллоуїн 2017: містичні місця Києва

Байкове кладовище

Про це місце чули всі, і далеко не кожен там був. Про Байкове кладовище ходить величезна кількість легенд, кажуть, що краще не йти туди вночі, тому що там ходять душі самогубців. І коли ж, як не в Хеллоуїн це перевірити. До того ж, там будуть працювати екскурсії.

Лиса гора

Популярні новини зараз

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Пенсія 2600 і доплата в 500 гривень: у Мінсоцполітики анонсували нове підвищення під осінь

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Ну і куди ж без неї, адже Лису гору можна назвати наймістичнішим місцем у Києві. Легенд і страшних розповідей про неї є велечезна кількість. Раніше в цьому місці страчували злочинців, пізніше перебувала військова база. Та й зараз Лиса року в Києві не найкраще місце для прогулянок, адже сьогодні гора – улюблене місце зустрічей сатаністів, толкієністів, та інших. Ну і на Хеллоуїн 2017 їх кількість явно збільшиться.

Сходи на Б/Ж

Звичайно, йти відзначати Хеллоуїн на сходи це не дуже весело. Але побудувати свій маршрут так, щоб він проходив біля Великої Житомирської можна. Вважається, що під сходами проходять потужні енергетичні потоки. Хоча, скоріше, ця драбина просто наскільки стара, що потрібно боятися того, що вона просто впаде.

Замок Річарда

Кажуть, що в цьому місці можна зустріти справжнього привида, і навіть не одне. Хоча, насправді, це просто вентиляційні труби, які через старість видають вже дуже страшні звуки. Ну і власник тут не Річард, а купець Орлов. Так замок назвав Некрасов, який був здивований, красою архітектури замку. Так, що це буде дуже непоганим варіантом для тих, хто не знає, як відзначити Хелловін 2017.

Дивіться: 10 МІСТИЧНИХ МІСЦЬ КИЄВА!

Тепер ви знаєте, які є містичні місця Києва, і кожен придумає, як відзначити Хеллоуїн.