Невже деякі люди можуть бути емоційно порожніми? Чому так відбувається? Вроджена якість або емоційе перевантаження, відповідно призводить до емоційного вигорання? Деякі знаки зодіаку здатні перебувати в такому беземоційному стані досить довго. Чи відноситеся ви до них?

1. Овен

Впертий і незговірливий Овен, який завжди собі на умі, відрізняється дуже холоднокровним ставленням, немов показуючи всьому світу, що він абсолютно до всього байдужий. Найцікавіше, що цей знак спочатку емоційно нестабільний, і здатний або вибухнути, або, навпаки, стримувати свою вдачу, демонструючи емоційну порожнечу.

Популярні новини зараз
У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв Сі Цзіньпіня можуть випхати у відставку: політолог пояснив, що це може змінити геть усе Пограбував квартиру Зеленського під сміх Потапа і потрапив до лікарні через 5 років: Марка Куцевалова забрала швидка з майданчика Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"
Показати ще

2. Телець

Телець всередині нерідко буває дуже напруженим, а тому він подумки абстрагується від усіх і замикається в собі. Можна сказати, що він залишає "сцену" і стає байдужим спостерігачем з боку. Коли Телець закривається, він здатний на самі нерозумні та нелогічні вчинки, і якщо ви захочете достукатися до нього під час його емоційного спустошення, вважайте, що ви станете безрезультатно битися головою об цегляну стіну.

3. Близнюки

Складно бути Близнюками! Особливо з урахуванням всіх цих безглуздих і божевільних емоцій, які вирують всередині через подвійність їх характеру. Коли Близнюкам не по собі або стає дискомфортно в цьому світі, то вони надягають маску холодності і байдужості. Вони усувають всі почуття і емоції, щоб уникнути душевного болю, а їх доброзичливість і товариськість замінюються вимороженою тундрою і абсолютною порожнечею.

4. Скорпіон

Скорпіон холодний від природи, тому для нього це навіть не захисна реакція, а природний стан. Йому навіть не потрібно натискати на перемикач, адже емоційна порожнеча – це те, що для нього дуже знайоме і практично природне.

5. Козеріг

Стоїчний і жорсткий Козеріг може ввести в оману будь-кого. Коли він відчуває, що його емоційно атакують, граючи на його почуттях, то він закривається за частки секунди, щоб ніхто з оточуючих не зміг дістатися до його внутрішнього "я" і реальних відчуттів.

Раніше портал "Знай.uа" публікував еротичний гороскоп на 4 травня.