Хрещення Господнє – це дуже важливе релігійне свято, яке щороку відзначають 19 січня. Звичайно, настільки старовинне свято пов'язано з величезною кількістю традицій, повір'їв, обрядів і подібних речей. Але це далеко не все, у торжество так само є чимало заборон. Саме про них ми б хотіли розповісти вам, щоб ви знали, що не можна робити в Хрещення Господнє.

Хрещення Господнє 2018: повір'я свята

Щоб розуміти, які заборони є в Хрещення Господнє, потрібно розуміти чого саме люди побоюються за різними повір'ями.

Вважається, що віруюча людина, у якої немає великих проблем зі здоров'ям, 19 січня має зануритися в ополонку. Цим самим вона не тільки "змиє" з себе всі гріхи, але і відчує свою силу волі і духу. Потрібно тричі перехреститися і зануритися зі словами: "В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа".

Крім цього, в Хрещення Господнє люди набирають додому якомога більше святої води. Вважається, що вона дуже довго не псується і служить оберегом не тільки для будинку, але і для всієї родини. А якщо людина сильно захворіла, то кілька ковтків цієї самої води врятують її.

Популярні новини зараз

Українку вбили в Польщі дорогою на роботу: труп пролежав всю ніч, дочка в паніці

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Показати ще

Хрещення Господнє 2018: що не можна робити в свято

Вважається, що на Водохреща не можна плакати. Тут ситуація схожа на Новий рік, якщо плакати в цей день, то цілий рік будеш проливати сльози.
Крім цього в Хрещення Господнє не можна сваритися з близькими людьми. Це може закінчитися трагедією для вас і для ваших родичів.
Можливо, для когось це буде розчаруванням, але працювати в Хрещення можна, а от прати – ні. У народі кажуть, що цим самим ви можете зганьбити воду, яка в цей день свята.
Так само вважається, що Хрещення Господнє не можна гадати. Люди вірять в те, що так ти передбачиш свою долю тільки в гіршу сторону.

Дивіться: Прикмети на Хрещення Господнє.

Тепер ви знаєте, що не можна робити в Хрещення Господнє і точно не порушите ніяких заборон в свято.