Астрологи знають про тебе все, навіть те, як буде протікати твоя вагітність. Дізнайся про це з матеріалу Clutch.

Овен

Зазвичай вагітність у Овнів проходить легко. Вони рідко страждають від токсикозу, головних болей і запаморочень. Для них вагітність - радісний період очікування бажаного малюка.

Телець

Для Тельців вагітність - це мало не найважливіший період у житті. Вони вважають материнство своєю головною місією, тому під час вагітності напружують всіх, але не себе.

Близнюки

Цей ощадливий знак Зодіаку дозріє для материнства тільки тоді, коли буде твердо стояти на ногах, а під час вагітності буде підраховувати кожну копійку.

Рак

Раки - найтурботливіші мами, але іноді це грає з ними злий жарт. З перших місяців вагітності вони будуть чуйно стежити за своїм здоров'ям.

Лев

Для Левів вагітність - не привід відмовлятися від активного життя і роботи. Вони навпаки будуть ображатися і злитися, якщо їм нагадувати про цікавий стан. Це сильні по натурі жінки, тому ніщо не зможе їх збити з шляху (хіба що сильний токсикоз, але це ненадовго).

Діва

Діви - люди, захоплені чистотою. На вагітності це теж не може не позначитися. Вони будуть намагатися тримати будинок в ідеальному порядку.

Терези

На Терезів вагітність не сильно впливає. Так, буває і токсикоз, і набряки, але вони ставляться до цього простіше і навіть якось по-філософськи. Вони не піднімають паніку через дрібниці, хоча і про консультації лікарі не забувають.

Скорпіон

Пристрасним Скорпіонам вагітність йде тільки на користь, вони стають набагато спокійнішими і умиротвореннішими. Скорпіони рідко страждають від стресу, вони просто насолоджуються життям і тим життям, яка розвивається в них.

Стрілець

Стрільці - це найактивніші і спортивні мами. Під час вагітності вони ще краще стежать за своїм харчуванням, багато гуляють на свіжому повітрі і займаються дозволеним спортом.

Козеріг

Під час вагітності Козероги часто страждають від стресів, які створюють собі самі. Головне, щоб їх партнер був розуміючим і підтримував жінку протягом всієї вагітності. Козероги з задоволенням готуються стати мамами, адже їхня вагітність проходить легко і без ексцесів.

Водолій

Водолії під час вагітності люблять прораховувати все, аж до школи, в яку віддати дитину. Це очікування для Водоліїв шалено радісне, вони намагаються зробити все, щоб малюк швидко ріс і розвивався.

Риби

Для Риб вагітність - це привід виправдати свої примхи. Кожен симптом буде споруджений на п'єдестал, і майбутня мама зажадає величезної турботи, смачної їжі, ні, яка їжа - у мене ж токсикоз!

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", як відреагують різні чоловіки по знаку Зодіаку на новина про вагітність.