Астрологи знають про тебе все, навіть те, як буде протікати твоя вагітність. Дізнайся про це з матеріалу Clutch.

Овен

Зазвичай вагітність у Овнів проходить легко. Вони рідко страждають від токсикозу, головних болей і запаморочень. Для них вагітність - радісний період очікування бажаного малюка.

Телець

Для Тельців вагітність - це мало не найважливіший період у житті. Вони вважають материнство своєю головною місією, тому під час вагітності напружують всіх, але не себе.

Популярні новини зараз
Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила
Показати ще

Близнюки

Цей ощадливий знак Зодіаку дозріє для материнства тільки тоді, коли буде твердо стояти на ногах, а під час вагітності буде підраховувати кожну копійку.

Рак

Раки - найтурботливіші мами, але іноді це грає з ними злий жарт. З перших місяців вагітності вони будуть чуйно стежити за своїм здоров'ям.

Лев

Для Левів вагітність - не привід відмовлятися від активного життя і роботи. Вони навпаки будуть ображатися і злитися, якщо їм нагадувати про цікавий стан. Це сильні по натурі жінки, тому ніщо не зможе їх збити з шляху (хіба що сильний токсикоз, але це ненадовго).

Діва

Діви - люди, захоплені чистотою. На вагітності це теж не може не позначитися. Вони будуть намагатися тримати будинок в ідеальному порядку.

Терези

На Терезів вагітність не сильно впливає. Так, буває і токсикоз, і набряки, але вони ставляться до цього простіше і навіть якось по-філософськи. Вони не піднімають паніку через дрібниці, хоча і про консультації лікарі не забувають.

Скорпіон

Пристрасним Скорпіонам вагітність йде тільки на користь, вони стають набагато спокійнішими і умиротвореннішими. Скорпіони рідко страждають від стресу, вони просто насолоджуються життям і тим життям, яка розвивається в них.

Стрілець

Стрільці - це найактивніші і спортивні мами. Під час вагітності вони ще краще стежать за своїм харчуванням, багато гуляють на свіжому повітрі і займаються дозволеним спортом.

Козеріг

Під час вагітності Козероги часто страждають від стресів, які створюють собі самі. Головне, щоб їх партнер був розуміючим і підтримував жінку протягом всієї вагітності. Козероги з задоволенням готуються стати мамами, адже їхня вагітність проходить легко і без ексцесів.

Водолій

Водолії під час вагітності люблять прораховувати все, аж до школи, в яку віддати дитину. Це очікування для Водоліїв шалено радісне, вони намагаються зробити все, щоб малюк швидко ріс і розвивався.

Риби

Для Риб вагітність - це привід виправдати свої примхи. Кожен симптом буде споруджений на п'єдестал, і майбутня мама зажадає величезної турботи, смачної їжі, ні, яка їжа - у мене ж токсикоз!

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", як відреагують різні чоловіки по знаку Зодіаку на новина про вагітність.