Кожен з нас сприймає дружбу по-своєму. Хтось віддається їй цілком і повністю, вважаючи, що вона схожа на любові і дається раз і на все життя, а хтось називає друзями навіть випадкових знайомих і змінює їх як рукавички, з легкістю розриваючи дружні зв'язки і швидко забуваючи тих, з ким ще зовсім недавно проводив весь свій вільний час.

Як і багато іншого, вміння або невміння дружити обумовлено нашою зодіакальною приналежністю. Астрологи розповіли про те, як дружать знаки Зодіаку.

Хочеться нагадати, що "чистими" знаками вважаються люди, народжені з 1 по 18 числа, а на інших впливає попередній або наступний знак - як в характеристиці особистості, так і в астрологічних прогнозах. І це треба враховувати.

Як дружать ОвниОвни дружать раціонально - їхніми друзями стають або ті, хто може їм щось дати, або ті, хто вигідно відтіняє їх переваги. При цьому представники цього знаку Зодіаку можуть самозабутньо віддаватися дружбі: вони приходять на допомогу і завжди поруч у важку хвилину, вони діляться тим, що мають самі, підтримують будь-які починання і розмови друга. Правда, є одне "але" - вони роблять це виключно до тих пір, поки він відповідає перерахованим вище критеріям.

Але як тільки друг починає затьмарювати Овна в чомусь або припиняє приносити практичну користь, його тут же замінюють на іншого. Представники цього знаку не терплять непотрібних відносин, так само, як і чужих перевагхи, тому їх складно назвати гарними друзями - дуже важко передбачити, коли настане момент "Х", і ви перестанете входити в коло їхніх інтересів. І хоча після цього ви, можливо, залишитеся в житті Овна, претендувати на щось більше, ніж статус неблизького знайомого, вже не зможете.

Як дружать Тільці


Тільці дружать обережно. Вони ніколи повністю не розкриваються і незмінно дотримуються своєї вигоди. Від представників цього знаку Зодіаку марно очікувати стовідсоткової відвертості - завжди є щось таке, що вони приховують навіть від тих людей, яких вважають найближчими друзями. До того ж вони обожнюють перетворювати тих, з ким дружили, в "корисні зв'язки". Їм зрозуміліше комерційні відносини, ніж безкорислива дружба в чистому вигляді.

Крім того, Тільці вперті, тому вести з ними дружні суперечки і давати їм поради - заняття безперспективне. Вони ніколи не визнають свої помилки і не поступлятьтак, як їм рекомендують, що в свою чергу ображає їхніх друзів і часом призводить до сварок. Єдиний момент, коли представники цього знаку втрачають свою самовпевненість і стають більш довірливими і відкритими, - трагічні події, але як тільки ситуація стабілізується, вони тут же закриваються і знову тримають друзів на відстані.

Як дружать Близнюки


Близнюки дружать "захлинаючись". Але не довго. Вони захоплюються, буквально "закохуються" в якусь людину, намагаються проводити з нею весь свій вільний час, невпинно говорять про свою дружбу, зачаровують і втягують в різні пригоди. Але як тільки на їхньому обрії з'являється хтось більш цікавий, вони перемикають свою увагу на нього, а колишній друг в кращому випадку просто поповнює колекцію "обридлих іграшок", а в гіршому - отримує такого стусана, що ще довго приходить до тями після фіналу цієї дружби .

Крім того, Близнюки не вміють зберігати таємниці друзів. Вони із задоволенням збирають і поширюють плітки, причому цим грішать і чоловіки, і жінки. Для представників цього знаку Зодіака немислимо утримати в собі будь-яку інформацію, навіть якщо їх дуже просили зберегти її в секреті. Так що вони не тільки непостійні, але і ненадійні.

Як дружать РакиРаки дружать "мовчки". Вони не клянуться у вічній дружбі, але завжди готові якщо і не допомогти, то хоча б вислухати. З представників саме цього знаку Зодіаку виходять найкращі "жилетки", в які можна поплакатися і які оточать затишком, розумінням, співчуттям. Вони самі дуже емоційні, тому знають, як важко тримати в собі біль, образу, роздратування, так що ніколи не відмовляться побути "вільними вухами" і при цьому не стануть давати мудрі, але непотрібні поради, а просто по-людськи пошкодують.

Єдиний мінус дружби з раками - вони дуже сильно прив'язуються до своїх друзів і регулярно порушують їх особистий простір. Вони можуть дзвонити в позаурочний час, напрошуються з вами у відпустку або в компанію, в якій їх ніхто не знає (друг для них - надійний провідник у великий світ). Представники цього знаку намагаються сподобатися вашим родичам і вважають ваш дім своїм. І якщо ви не ставитесь до Раку, як до некровної рідні, його поведінка швидко починає напружувати.

Як дружать Леви

Леви дружать напоказ і дуже ревниво. Вони царствено обдаровують своєю дружбою. На їхню думку, ті, кого вони назвали своїми друзями, повинні бути їм за це вдячні, а тому не мають права приділяти увагу комусь іншому. Для них друг- своєрідна власність, яка просто зобов'язана завжди перебувати в їх розпорядженні. Втім, за цю відданість вони і дякують по-царськи - опікують, допомагають, підносять дорогі подарунки, діляться своєю життєвою силою і своїми корисними зв'язками.

Крім того, Леви весь час демонструють оточуючим, що якась конкретна людина є їхнім другом. Вони підкреслюють це в розмовах, садять її поруч з собою на якихось заходах, відкрито заявляють, що взяли її під своє заступництво. До того ж, завжди горді, представники цього знаку не гребують першими попросити вибачення у друзів, навіть якщо ті самі були ініціаторами сварки.

Як дружать Діви

Діви дружать віддано. Заради друга вони готові на багато що - егоїстичні з іншими людьми, вони ніколи не відмовлять у проханні того, хто удостоївся їхньої довіри і дружньої участі. Правда, при цьому представники даного знаку Зодіаку тонко (а іноді і досить агресивно) керують і маніпулюють цією людиною. Ви можете бути на сто відсотків упевнені, що домінуєте в стосунках з другом-Дівою, але насправді завжди виявляється, що це ви танцюєте під його дудку, а не він - під вашу.

Діви - "сірі кардинали", тому вони поволі, але дуже спритно позбавляються від тих своїх конкурентів в дружбі, які, на їхню думку, не гідні перебувати поруч з їхнім другом. Представники цього знаку знають, що потрібно сказати, щоб ви самі перестали відчувати бажання спілкуватися з тією або іншою людиною, а тому не варто дивуватися, якщо в якийсь момент ви виявите, що у вас залишився тільки один друг.

Як дружать Терези

Терези дружать широко і з усіма. Вони поширюють дружні почуття на всіх оточуючих, тому завжди складно зрозуміти, кого вони вважають найкращим другом, і кого взагалі дійсно відносять до категорії друзів. Справа в тому, що представники цього знакуа Зодіаку настільки не люблять сваритися, що їм простіше назвати вас другом, показати, що вони повністю вам довіряють, і тим самим убезпечити себе від конфліктів, ніж визнати, що ви їм неприємні. За допомогою демонстрації дружби Ваги роблять свій світ більш комфортним, гармонійним і спокійним.

Але це не означає, що Терези не вміють дружити по-справжньому. Вони дбайливі друзі, з ними цікаво і весело, вони не відмовляють у допомозі і готові на жертви. До того ж їм немає рівних в справах миротворчості - вони зі спритністю помирять вас з ріднею, з іншим другом, з коханою людиною.

Як дружать СкорпіониСкорпіони дружать хитромудро. З багатьма вони просто грають в дружбу і користуються цими людьми, причому досить витончено, але якщо вони когось насправді "вибирають" своїм другом, то віддають йому все. Представники цього знаку Зодіаку можуть бути дуже щедрими, і це стосується не тільки матеріальних благ. Своїм справжнім друзям вони дарують свою мудрість і діляться з ними своїм везінням. До того ж вони вирішують ті проблеми, на позбавлення від яких у їх друга не вистачає сміливості.

Крім того, Скорпіон спритно маніпулює свідомістю оточуючих, і якщо вам пощастило стати його справжнім другом, то будьте готові до того, що він періодично буде підштовхувати вас до тих вчинків, на які ви самі ніколи б не зважилися, але які йдуть вам на користь. З тими ж, хто тільки вважається друзями представників цього знака, часто все відбувається з точністю до навпаки - їх теж провокують на дії, але це не допомога, а вельми негуманні експерименти.

Як дружать Стрільці


Стрільці дружать щедро. Заради друга вони готові віддати "останню сорочку", поділитися дахом над головою, їжею і колом спілкування. Представники цього знаку Зодіаку без прохань і нагадувань приходять на допомогу в ті моменти, коли це особливо необхідно, важливо і цінно. Правда, при цьому вони вимагають беззастережної відданості. Їм складно зрозуміти, що ви не завжди можете прибути за першим дзвінком, особливо якщо ситуація стосується не чогось серйозного, а просто розваг. Отримуючи відмову, Стрільці ображаються, кепкують і навіть карають відчуженим мовчанням.

Проте, досить перед ними вибачитися або показати, що ви їх потребуєте, як Стрільці забувають про сварку і знову стають вам вірним другом. Крім того, вони по-справжньому пишаються своїми друзями, готові захищати їх навіть кулаками (це властиво і жінкам, народженим під цим знаком) і ніколи не зрадять, хоча і не всі їхні вчинки можна вважати гарними.

Як дружать КозерогиКозероги дружать невміло. Якщо у них і з'являється близький друг, вони не знають, як з ним поводитися - як показати свою приязнь, що сказати, щоб не образити. Справа в тому, що в основному в їхньому житті існують не друзі, а "корисні зв'язки". Представники цього знака Зодіаку найчастіше воліють спілкуватися з оточуючими за потребою, а не заради задоволення. Їм незрозуміло, навіщо витрачати час на емоції і на дружню балаканину, коли можна займатися справою, яка дає практичний результат.

Вони дистанціюються від людей, приховують від них свої почуття і переживання, тому що вважають, що якщо їм самим нецікаво, що твориться в душі інших, то і тих подібні речі хвилювати не повинні. Втім, іноді Козероги все ж впускають когось в своє серце, визнають, що дружба існує, і тоді ви не знайдете відданішої істоти. Навіть якщо представник цього знаку номінально відсутній, він завжди знає, що з вами відбувається, і допомагає на відстані, не чекаючи від вас подяки.

Як дружать Водолії


Водолії дружать відсторонено. Вони безумовно готові для друзів на все, що належить за "кодексом дружби" (друг у біді не кине, зайвого не запитає ...), але при цьому не пропускають їхніх проблеми крізь себе. Для представників цього знаку Зодіаку дружні стосунки - своєрідна робота, яку вони вважають за краще робити відмінно, але ніколи не беруть "додому".

До того ж це не ті люди, від яких ви в будь-якій ситуації можете почути, що все буде добре, втішні казочки і слова підбадьорення - не їхнє амплуа. Вони швидше вдарять вас по хворому місці, ніж стануть жаліти і заспокоювати. І справа не в тому, що Водолії злі, просто вони впевнені, що в їхні обов'язки друга входить підштовхування вас в потрібному напрямку для того, щоб ви не нили, а самі витягли себе з непростої ситуації. Вони вважають за краще говорити правду, вважаючи, що "якщо цього не скаже друг, тоді хто?". І це іноді боляче.

Як дружать Риби


До Риб тягнуться багато хто, тому вони зазвичай дозволяють з собою дружити, щоб не розчаровувати і не ображати оточуючих. Але самі представники цього знаку Зодіаку ніколи першими не назвуть людину своїм другом, вони тривалий час придивляються і звикають до людей. Однак якщо вони все-таки визнають, що хтось став їм ближчим, ніж просто приятель, вони проносять дружбу через все життя або, принаймні, через довгі роки.

Риби приходять на допомогу за першим покликом (хоча без прохання і не поворухнуться), виручають в найскладніших життєвих ситуаціях, причому вміло поєднують іпостась "цілителя душ" з роллю раціонального "вирішувача" матеріальних проблем. Вони завжди знають, що потрібно сказати, щоб втішити, і відчувають, коли треба просто помовчати. Вони чуйно реагують на настрій друзів, тому дружити з представниками цього знакуа дуже комфортно.

Популярні новини зараз
З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію Пенсія за інвалідністю: скільки в 2024 році отримуватимуть українці з 3 групою Monobank "заморожує" особисті кошти українців: хто може залишитися без копійки Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще