В Австралії працівників Національного бюро метеорології підозрюють у використанні службового обладнання для видобутку биткоинов.

Відомо, що два співробітники IT-департаменту Національного бюро метеорології Австралії підозрюються у використанні потужних комп'ютерів метеобюро для майнінг криптовалют. Представники бюро відмовилися від коментарів, мотивуючи це тим, що "розслідування триває".

У серпні минулого року в інституті Патона виявили "фабрику" для майнінг кріптовалюти Bitcoin. Слідство відзначило, що для реалізації злочинного умислу на території Лікувально-оздоровчого комплексу "ІЕЗ ім. Патона" було розміщено 200 одиниць комп'ютерного обладнання, так звані "майнеры".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в останні кілька днів найпопулярнішу криптовалюту в світі - Биткоин лихоманить. Вже кілька днів курс биткоина йде на зниження. Зараз він опустився нижче десяти тисяч доларів за одну монету. Падіння почалося в середу. Якщо 7 березня курс биткоина до долара зупинився на позначці в 10 550.00, то вже рано вранці 8 березня курс знизився на кілька відсотків і склав на біржі Poloniex 9889.85, а на Bitfinex - 9884.40.

Потім, ближче до полудня за київським часом, биткоин зумів повернути втрачені позиції і переступив рубіж в десять тисяч – 10 702 долара за одну монету. Однак після цього відбулося круте падіння вниз. Біржа Bitfinex на даний момент биткоин продає за 9 741 доларів.

Як повідомляв портал "Знай.uа" в Ісландії з цифрових центрів було вкрадено 600 комп'ютерів. Відомо, що ці апарати можна використовувати для майнінг біткойнів та інших віртуальних валют. Місцеві копи заявляють, що це найбільша серія крадіжок у Північній Атлантиці, заарештовано 11 осіб. За рішенням суду двоє з них залишаються під вартою.