Потрібно мати цілий комплекс якостей, які зможуть вигідно виділити серед натовпу інших жінок та задовольнити всі потреби чоловіка. В цьому і є секрет найкращої дружини і ідеальної домогосподарки. Астрологи переконані, що здатність бути хорошою дружиною залежить також і від того, під яким знаком народилася жінка. Дізнайтеся, чи входите ви в цей рейтинг.

Овен

Овни – яскраві та креативні жінки, які не звикли упускати шанс і завжди досягають бажаного. Це стосується і сімейного життя: якщо вони зацікавлені побудувати міцний союз, вони зроблять все, щоб стати ідеальною дружиною. Рейтинг найкращих дружин по знаку Зодіаку каже, що вибравши собі Овнів у дружини, вам доведеться сильно постаратися, щоб розташувати цю жінку до себе. Але якщо вам вдасться це - ви ніколи не пошкодуєте про скоєне.

РАК

Раки – народжені для того, щоб стати домогосподарками і просто ідеальними дружинами і матерями. Вони немов створені лише для цих цілей, однак це зовсім не означає, що Рак більше ні для чого в життя непридатний. Їх головний плюс - те, що представниці цього знака Зодіаку дуже поступливі і вміють промовчати в потрібний момент. Отже, в сімейних відносинах із Раками у вас ніколи не буде конфліктів і скандалів, а якщо і будуть, то короткочасні, так як саме дружина буде робити перший крок до примирення.

СКОРПІОН

Скорпіони - це завжди гарячі, пристрасні і гарячі жінки, які володіють неймовірною харизмою і гострим розумом. Так, вони є кращими коханками, проте, як не дивно, в ролі дружини представниці цього знака Зодіаку також процвітають. Справа в тому, що жінка-Скорпіон завжди чітко знає, чого вона хоче, а також вміє ненав'язливо підпорядковувати собі чоловіка. Чоловік Скорпіона завжди буде щасливий, так як в його будинку буде жити жінка, яка поєднує в собі якості і ідеальної дружини, і хорошою мами, і відмінною коханки, і цікавого співрозмовника. Однак, із ними варто бути обережними, так як розсердивши дівчину-Скорпіона, ви з коханої людини можете перетворитися на справжнього ворога і повернути довіру буде дуже складно.