Як повідомляють засоби масової інформації, нещодавно серед кіношників з'явилися чутки про те, що канадська актриса зіграє в новому фантастичному фільмі разом з Арнольдом Шварценеггером і Лінда Хемілтон.

Канадська актриса Маккензі Девіс, свого часу зіграла у фільмі "Той, що біжить по лезу – 2049", зніметься в новому фільмі "Термінатор". Про це пише The Hollywood Reporter. Так, за даними видання, Девіс зіграє разом з акторами оригінальних частин – Арнольдом Шварценеггером і Ліндою Хемільтон, яка виконала роль Сари Коннор.

В даний час інформації про майбутній фільм немає. Очікується, що Девіс буде грати якогось солдата-вбивцю з особливою місією. При цьому, за інформацією видання, пошуки актриси на головну роль досі тривають.

Для довідки відзначимо, що Маккензі Девіс – канадська актриса. Найбільш відома своїми ролями у фільмах «Дружба і ніякого сексу?», «Цей незграбний момент», «Марсіанин», «той, що Біжить по лезу 2049», а також серіали «Зупинись і горі» (2014-2017) і «Чорне дзеркало» (2016).

Що стосується нової частини культового фільму, то його творець Джеймс Кемерон офіційно оголосив дату прем'єри нового "Термінатора" – поки неназваний фільм, який стане прямим продовженням картини «Термінатор 2: Судний день» і початком нової трилогії, з'явиться в кінотеатрах 25 липня 2019 року.

Фанати вже називають майбутню картину "справжньою третьою частиною франшизи", яка змусить забути, як страшний сон "Термінатор 3: Повстання машин" (а також Terminator Salvation (2009) і "Terminator Genisys" (2015)) і мають на це всі підстави. Адже в новому термінаторі до своїх ролей повернуться легендарні Арнольд Шварценеггер і Лінда Хемілтон, тоді як знявший дві найсильніші перші частини саги Джеймс Кемерон займе місце продюсера. Зазначимо, що цей фільм стане першим проектом після 1991 року, який збере разом цю класичну трійцю.

Дивіться: сага про Термінатора за 5 хвилин

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що сюжет Термінатора стає реальністю. Роботи скоро почнуть виносити вердикти.