Неодноразово фахівці з НЛО попереджали скептиків, що інопланетні істоти можуть безперешкодно прилітати на планету, коли відбуватиметься сонячне або місячне затемнення. Саме в ці періоди відбуваються найважливіші події, приховані від людських очей, зате наслідки нам видно практично відразу.

Так, уфологи вважають, що причиною страшних ураганів, що атакували Сполучені Штати, стали саме інопланетяни. Плюс вже котрий день поспіль тисячі рятувальників не можуть впоратися з вогнем, що охопив ліси Каліфорнії. Фахівці пояснюють, що це стовідсотково справа рук інопланетних гостей.Уфолог заявив, що на зворотному боці Місяця знаходяться руїни невідомої гігантської споруди. За його словами, на знімку чітко видно залишки шестигранних колон, які могли бути частиною стародавнього храму. Крім того, фахівець вважає, що в центрі виявлених руїн могла бути велика статуя.

Найголовнішим доказом цієї теорії став відеозапис, зроблений туристами при сходженні на Круглу гору. Автори помітили на горизонті загадкові червоні спалахи, після чого Місяць сильно почервонів, охоплений димом і вогнем. Спеціальна камера визначила, що спалахи були занадто теплими, як для лісової пожежі. Все ніби логічно, але уфологи та й не зуміли пояснити, навіщо інопланетянам потрібно було влаштовувати підпал.

Популярні новини зараз
Мама Кузьми Скрябіна впевнена, аварія у 2015 не була випадковістю, але довести нічого не може: "Не було на кого показати пальцем" Ціна на гречку може сильно змінитися вже найближчим часом: міністр агрополітики пояснив, що відбувається Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще

Нагадаємо, астрономи заявляють, що вже в серпні комета під назвою C/2017 S3 наблизиться настільки близько, що її можна буде побачити неозброєним оком.

Як повідомляв портал Знай.uа, британець з міста Лідса зміг сфотографувати, за його словами, гігантський НЛО, який пролітав над його будинком.

Також портал Знай.uа писав, що в існування позаземних космічних сил вірять багато астронавти, однак до цього часу вони мовчали, адже боялись реакції суспільства, яке було не готове почути правду.