Вчені з Німеччини пояснили, що відмінне сексуальне життя присутнє в життях сумлінних жінок і чоловіків. А все тому, що вони краще працюють над відносинами.

Науковці Рурського університету з'ясували, у яких людей сексуальне життя найбільш гармонійне і краще. Для цього вони провели опитування серед подружніх пар.

Дослідники закликали назвати найбільш важливі риси характеру, які впливають на секс. І на першому місці опинилася сумлінність.

Вчені визнали, що у сумлінних особистостей сексуальне життя в рази яскравіше та насиченіше інших. Така якість добре впливає на жінок і надає їм відчуття надійності та впевненості.

Популярні новини зараз
Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн Велика родина приготувала кашу на пиві і тепер поховають 9 дітей: що сталося "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців
Показати ще

Педантичні і виконавчі чоловіки більше інших бажали і хотіли задовольнити свою партнерку. Така якість характеру дозволяє не тільки поліпшити сексуальні відносини, але і тримати їх в гармонії.

До цього дослідники з'ясували, що секс чудово допомагає під час депресії і сильних головних болів. Вони стверджують, що в мозку збуджених чоловіків приводиться в дію зона, яка спрацьовує при внутрішньовидових конфліктах. А от у жінок така закономірність не була виявлена.

У давні часи ті люди, які втілювали свої інтимні фантазії в життя вважалися зіпсованими, занепалими. На щастя, зараз жінки і чоловіки мають можливість не тільки відкрито говорити про свої інтереси в сексуальній сфері, але й активно втілювати їх у життя.

Інтимні фантазії насичують відносини новими емоціями, а також розпалюють пристрасть і чуттєвість. До того ж нові образи або досвід дозволяють позбавлятися від комплексів і відчувати себе більш впевнено не тільки в ліжку, але і в повсякденному житті.

Нагадаємо, ніхто не скаржився: як чоловіки помиляються про інтим.

Як повідомляв Знай. ua, наукова полуничка: вчені розповіли, як характер впливає на інтимні ігри

Також Знай. ua писав зниження лібідо у чоловіків до жінок: вчені назвали причини.