Співачка Ані Лорак, яка будувала кар'єру в Україні, але після Евромайдана переорієнтувалася на Росію, продемонструвала свої дитячі фото.

Як виглядала Кароліна Куєк в дитинстві і як виглядає співачка зараз.

Ані Лорак в дитинстві

Співачка стверджує, що у неї було важке дитинство. Бідність, життя в інтернаті, зношений одяг. Але дружна сім'я, два старших брата постійно опікали її і робили її життя більш позитивною. Пізніше у Лорак з'явилося хобі - спів, яка стала її покликанням.

Продюсеру Юрій Фалес показав Кароліну Україні та Росії. Він став не тільки першим, хто в неї повірив, але і першою дорослою любов'ю співачки.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

ПриватБанк закриває відділення по всій Україні: "Викликало хвилю обурення"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

8 березня: красиві листівки і привітання у віршах

Показати ще

Ані Лорак зараз

Зараз Ані Лорак будує свою кар'єру в Росії, так як потрапила в немилість багатьох українців з-за того, що не змогла визначитися з політичною позицією під час Евромайдана і відмовитися від гастролей в сусідній країні.

Ані Лорак одружена з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу, якому належить мережа готелів і ресторанів. У пари є дочка Софія, якій 6 років.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", скандальна українська співачка Ані Лорак, яка активно займається концертною діяльністю в Росії, оприлюднила досить відверте фото.