Зимова риболовля надає мисливський азарт, оскільки виловити рибу з-під льоду значно складніше.

Для того, щоб рибалка пройшла успішно, необхідно виконувати рекомендації професіоналів. Перш за все, потрібно правильно підібрати інвентар та одяг.

Перевіряємо список:

• тепла отдежда;

• рибальські снасті;

Популярні новини зараз
Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша "Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут" Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала"
Показати ще

• пешня і ледобур;

• наживка і підгодовування;

• рибальський ящик;

• намет і термос;

• багор.

Можна придбати лижний костюм або спеціальну куртку для зимової риболовлі. Ці речі добре захищають від низьких температур але при цьому не сковують рухів рибалки.

Як рибальських снастей застосовують звичайну вудку для зимової риболовлі з волосінню завдовжки п'ятнадцять, двадцять метрів і завтовшки 0,2 міліметра. Поплавочная вудка для зимового лову нерухомого типу складається з удильника і колодочки з мотовильцами. Колодочки розрізняються за своєю конструкцією, але всі вони компактні і здатні утримати спійману рибу. Для грузика використовують дробинки різноманітної величини. Гачки, переважно жовтого, бронзового кольору, застосовуються переважно, з коротким цівкою.

Для того щоб правильно дізнатися міцність і стан льоду необхідна пешня. Пешні випускаються різних видів: з пікоподібними, широкими, вузькими або лопатообразнимі наконечниками. Також вона допоможе і зробити лунки для лову риби

Якщо ви вибрали сидячий спосіб лову риби, то рибальський ящик буде просто необхідний. У нього можна заховати їжу, снасті, рибальські пристосування, а також улов. Крім того ящик може виконувати функцію стільчика.

Багор використовується для того, щоб не дати зірватися великій рибі. Коли рибалка впіймав велику рибку, він підтягує її на волосіні до лунки, а потім чіпляє її за зябра багром і витягує на лід.

У разі затяжної риболовлі, рибалці знадобиться спеціальний намет для установки на льоду, а також термос, щоб зігрітися і санки для перевезення спорядження для зимової риболовлі.

Зимова рибалка

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що американський рибалка виловив акулу і спробував витягти з її пащі гачок. Хижа риба на мить ожила і ледь не вкусила чоловіка за руку. Рибак вчасно зреагував, і акулі довелося задовольнятися лише плоскогубцями.