Знаменитий актор Бенедикт Камбербетч образився на ведучого, який не дозволив закінчити цікавий фокус в ефірі тепрограми.

На відеохостингу YouTube з'явився цікавий відеоролик, де актор розважає публіку на шоу The Tonight Show за допомогою фокусу з пляшкою води.

Британська зірка відкоркував пляшку з водою і перевернув її, поставивши шийкою на долоню. Потім провів горлечком по долоні і прибрав руку. На подив публіки, з перевернутої пляшки вода не полилася.


Дивіться захоплююче шоу з британським актором

Популярні новини зараз

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Такий трюк намагався провернути Камбербетч зі склянкою води. Коли підставив актор склянку під пляшку, вода полилась потоком. Актор надпив воду з пляшки та перевернув склянку.

Але тут вмішався ведучий Джиммі Фелон, який перервав виступ. Камбербетч хотів здивувати публіку, перевернувши склянку, у якій не було води. Проте через ведучого, кінцівка вийшла не такою феєричною.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Бенедикт Камбербетч, знайомий більшості глядачів за роллю Шерлока Холмса, перевтілиться в геніального американського винахідника в новому фільмі.