Хто ж із тусовки Голлівуду вважає себе центром всесвіту?

Гвінет Пелтроу

Гвінет Пелтроу очолює загін знаменитостей, яких на дух не переносять і колеги, і громадськість. У 2013 році журнал Star назвав актрису "найненависнішої зіркою в Голлівуді". А все почалося в 1999 році, коли молода Гвінет виграла Оскар за кращу жіночу роль у фільмі "Закоханий Шекспір". Після такого тріумфу значимість Пелтроу у власних очах зросла до небес.

"Я та, хто я є. Я не можу прикидатися, ніби заробляю 25 тисяч доларів на рік", — кокетливо похнюпившись, заявила якось Гвінет. Актрису часто дорікають за нав'язливу пропаганду здорового, але дорогого способу життя, кошти на який є хіба що у неї та інших мультимільйонерів.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Каньє Уест

"Я думаю, що Каньє Уест означатиме для моди і культури те ж, що означає Стів Джобс для інтернету", — без зайвої скромності сказав якось про самого себе цей репер-філософ. Та що там Стів Джобс! Якось в інтерв'ю Каньє назвав себе "посланцем Божим". До речі, головна біль в життя музиканта — той факт, що він ніколи не зможе побачити власний концерт наживо... Печаль.

Мерайя Кері

"У цьому світі я командую і знаю, як буде краще", — сказала одного разу Мерайя Кері, яку Нікі Мінаж влучно описала не інакше, як "примхливим кошмаром". Вимоги головної діви Голлівуду вражають не тільки організаторів концертів та її асистентів, але і шанувальників. Наприклад, Кері наполягає, щоб взуття їй зашнуровували чотири людини, і просить помічників, щоб під час зустрічей з шанувальниками вони підносили до її губ склянку з водою. Мабуть, сама Мерайя вважає ці процеси принизливими.

Бредлі Купер

У своїх мемуарах актриса і танцівниця Дженніфер Еспозіто описала одного колишнього коханого як "зухвалого і зарозумілого маніпулятора". І хоча актриса не назвала імені чоловіка, журналісти впевнені, що мова йшла про її екс-дружині Бредлі Купера, який також отримав характеристику "брудного і слизького людини".

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про те, що біле сукню Леді Гаги розчинилося на очах у папараці.