Як повідомляє Clutch.ua 31 травня відбудеться наймасштабніший балет про часи Римської імперії за участю зоряної пари Катерини Кухар і Олександра Стоянова і прими-балерини La Scala Петрою Конті. Дія відбудеться в Національній опері України. Спартак - це наймасштабніший балет про часи Римської імперії та правління Юлія Цезаря. Вже чотири десятиріччя Національна опера збирає повні зали глядачів. Проте вперше в балеті станцює народна артистка України, прима-балерина Катерина Кухар.

Список танцюристів:

-Запрошена артистка Петра Конті (Petra Conti) – прима-балерина театрів La Scala і Бостон балет. Посол італійського танцю в світі;
-Катерина Кухар (Kateryna Kukhar) – народна артистка України, прима-балерина Національної опери України;
-Олександр Стоянов (Aleksandr Stoyanov) – заслужений артист України, прем'єр Національної опери України.

У центрі вистави історія двох пар, які зображують повністю протилежні сторони характеру. Добро можна буде побачити в уособленні пари Спартака і Фрігії (виконають Ярослав Ткач Катерина Кухар).А ось владу зіграють Краса і Эгин (танцюють Олександр Стоянов і Петра Конті).
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що всесвітньо відома українська прима-балерина Катерина Кухар указом президента отримала звання народної артистки України. Щаслива балерина святкує таку подію з близькими людьми і приймає привітання колег.

Завдяки Катерині Кухар в балетне мистецтво в Україні придбало велику популярність. Таке горде звання «народний артист» отримують тільки за видатні досягнення, особливі заслуги в розвитку національного мистецтва, тощо. «Це було приємною несподіванкою для мене. Я сподіваюся, що можу своєю творчістю і справою залишити добрий слід на землі. Для мене як артиста найбільша нагорода – коли люди приходять на спектакль. Значить, їм цікаво. Мені часто пишуть у соціальних мережах, що я для них стала мотиватором піти вперше на балет, що вони були щасливі відкрити для себе це мистецтво. Я сподіваюся, що ця тенденція збережеться. Дітки будуть цікавитися мистецтвом, хтось стане відданим глядачем театру, хтось стане відомим артистом. Я розумію, те, що я роблю – це крапля в морі. І тим не менш, я рада, що причетна до розвитку мистецтва в Україні», – щиро розповіла щаслива Катерина.