Щорічно Католицьке різдво відзначається 25 грудня. В останні кілька років у нашій країні інтерес до цього торжество значно виріс. А зараз тим більше, адже тепер Католицьке різдво – це офіційний вихідний в Україні. Тому ми вирішили розповісти вам трохи більше про свято. А саме, чого не можна робити в Католицьке різдво.

Католицьке різдво 2017: чого не можна робити

У першу чергу потрібно сказати про те, що напередодні Різдва всі відзначають Святвечір. І в цей день діє дуже строгий піст. У їжу можна вживати виключно сочиво. Напевно, мало хто знає, що це. Сочиво – це страва з ячмінних і пшеничних зерен, зваренних з медом.

Також, в Католицьке різдво не можна прибирати, прати і займатися шиттям. Тому всі приготування до свята завжди проходять за кілька днів до нього самого. А якщо порушити ці правила, то ви, або хтось з вашої родини міг стати глухим, або сліпим.

Крім цього в Католицьке різдво не можна полювати, або взагалі відправлятися в ліс. Люди вірили в те, що якщо порушити це правило, то ви неодмінно замерзнете на смерть, або станете ласощами для дикого звіра.

Популярні новини зараз

Нардепи знову спробують скасувати "літній" час заради Європи: повернуться після переходу на "зимовий"

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

У черзі на вакцинацію сотні українців влаштували тисняву, як за безкоштовними пиріжками: усюди крики і спітнілі тіла

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Показати ще

Сідати за стіл в Католицьке різдво в старому або ноешному одязі було категорично заборонено. Вважалося, що цим самим людина прирікає себе на цілий рік невдач, які будуть супроводжувати не тільки її саму , але і всіх близьких їй людей. До речі, така ж доля чекала і на тих, хто сідав за стіл на Католицьке різдво у чорному.

Так само, вважалося, що чим більше грошей витрачено безпосередньо на саме Католицьке різдво, тим більше у вас буде їх на наступний рік. А коли годинник бив рівно 12, то господар будинку повинен був відкрити вікно, тим самим впустивши Різдво в будинок. І якщо цього не зробити, то старі проблеми не залишать вас цілий наступний рік.

Дивіться: Католицьке різдво стало вихідним днем

Тепер ви знаєте, що не можна робити в Католицьке різдво і можете спокійно відзначати свято.