Кенгуру-бодібілдер, який потрапив в об’єктив австралійця Джексона Вінсента у річці Маргарет на заході країни, став справжньою зіркою соцмереж.

І справа тут не в мімімішності тварини, а у його статурі, якій можуть позаздрити навіть титуловані "качки". Розвинену мускулатуру кенгуру можна роздивитися на опублікованих автором кадрах.

Користувачі Facebook спочатку подумали, що фото – результат монтажу, проте згодом погодилися, що ці знімк таки справжній.

Хвостатого "бодібілдера" Джексон побачив, коли вигулював свого собаку. За його словами, ріст тварини був близько двох метрів, а вага – не менше ста кілограмів.

"Ми спочатку побачили його голову, а потім вже і тулуб. І тут я дійсно сильно здивувався. Він почав виходити з води і рухатися в мою сторону. Моє серце тьохнуло, і я вирішив зробити кілька впевнених кроків назад", - написав Вінсент.

При цьому чоловік не забув про камеру і зафіксував кенгуру в усій красі.

Як відомо, ці тварини можуть бути дуже агресивними.

Кенгуру-качок

Раніше інформаційний портал "Знай.ua"  розповідав, що на півночі Австралії розлючений кенгуру напав на туристку і покалічив її. Жінка опинилася в лікарні з поламаними ребрами.