Прихильники теорії про зіткнення Землі і Нібіру не втомлюються розповідати про страшні наслідки цієї катастрофи. Вони кажуть, що нашу планету чекає саме такий кінець, який описують найстрашніші фільми і книги про апокаліпсис.

Поки в мережі розповідають про існування планети Нібіру і масштаби її небезпеки, експерти знайшли місце на Землі, де можна вижити під час апокаліпсису. Несподівано для всіх, "рятувальним колом" людства виявилася Ісландія.

Раніше повідомлялося, що фатальною датою для історії Землі стане 16 серпня поточного року. Як кажуть уфологи, Нібіру вже знаходиться на рекордно близькій відстані від Землі.

Після того, як дві планети зіткнуться, Земля буде віддалятися від Сонця, без тепла якого все живе скоро загине. Найбільше шансів вижити у жителів Ісландії, так як там розташовані геотермальні джерела, через які температура повітря не опуститься до критично низького рівня. Але і це, на думку експертів, буде мати лише тимчасовий ефект.

Нагадаємо, що невідома планета своїм впливом на виверження вулканів по всій Сонячній системі, провокує кінець світу. Більш того, вона має здатність "висмоктувати" лаву з надр Землі.

Популярні новини зараз
Грузинська провидиця передбачила падіння росії та смерть путіна: "Вся Червона площа буде залита кров'ю" Собачка народила 9 золотистих ретріверів, але один з них виявився "Шреком": що не так з цуценям Це заборонено купувати в супермаркеті: 5 видів товарів, які ви берете та заганяєте себе у труну Зніміть свої гроші з карток: пенсіонерам повідомили важливу інформацію
Показати ще

Так, науковці з NASA переконані, що Нібіру — планети в планетарній системі, якою управляє зірка Немезида, що володіє гігантської гравітаційною силою. Зірка Немезида впливає на Уран, Сатурн, Юпітер, Землю, Венеру і навіть на нашу зірку Сонце.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", парижська хартія по клімату не врятує від глобального потепління. Потрібно вживати більш радикальні заходи і негайно переходити на "зелене" виробництво.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що колишній співробітник Геологічного відомства США Ітана Троубрідж запевняє, що таємнича Нібіру вже вбила все живе на Марсі і тепер це чекає Землю.