Дві жительки північної італійської області Лігурія пішли в суд через звичайнісінького кота, який вів подвійне життя.

За інформацією видання Il Secolo XIX, чотирирічний пухнастик жив в однієї господині, але протягом двох років ходив ночувати до її сусідки. При цьому кожна з жінок дала йому власну кличку: в однієї він був Бантиком, в іншої – Текілою.

Хтозна скільки б ще часу хитрий кіт вів подвійне життя, якби не переїзд його господині. Остання передбачувано забрала тварину з собою.

Яким же було її здивування, коли до неї додому приїхали правоохоронці і, посилаючись на рішення прокурора, забрали кота й повернули його у старий будинок.

Потерпіла сторона не захотіла миритися з таким станом справ і подала апеляцію з вимогою віддати їй тварину.

Популярні новини зараз
"ТЦК мають дати час чоловікам написати заповіт": Сергій Притула про "повагу" до мобілізованих Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати
Показати ще

"Доказів того, що не оснащений мікрочіпом кіт був вкрадений, немає. Не виявлені також свідоцтва того, що він належить першій жінці, за винятком медичної книжки. Тому кота повернули передбачуваній викрадачці", - пишуть журналісти.

Дві "співвласниці" кота так і не дійшли згоди стосовно того, у кого має жити гуляка. Тепер справа про крадіжку домашньої тварини може опинитися на розгляді суду в цивільних справах.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", американські вчені назвали цілющі властивості котів.