Правильні постава, жести, рухи, слова та міміка. Майбутня дружина принца Гаррі Меган Маркл стрімко вивчає королівський етикет, адже і сама вона за 10 днів стане королівською особою.

Ґрант Герролд - королівський дворецький і експерт з етикету, свого часу навчав манерам принца Уельського Чарлза, його синів Вільяма та Гаррі, та Кейт, герцогині Корнвеллу. Він вважає, що Меган має багато працювати над собою. Тепер вона не акторка, яка грає роль, а публічна особа статусу політика. Кожнен її неправильний вчинок і слово можуть стати здобиччю жовтої преси і зганьбити всіх Віндзорів.
Перед довгоочікуваним весіллям радимо і вам дізнатися кілька правил. Ніхто не знає, що може трапитися у житті.

-Якщо ви зустріли когось із монаршого роду в офіційних обставинах жінкам слід вітати їх реверансом, чоловікам поклоном. У менш офіційній, можна й потиснути руку, якщо дворянин чи дворянка простягнуть її вам.

-Звертатися до королеви слід Ваша Величносте, до інших – Ваша Королівська Високосте, або до дам – мем, до чоловіків – сер. Фізичних контактів слід уникати, якщо тільки їх не ініціюватимуть монархи. А от чи можна зробити селфі з королевою?
-Правила не передбачають звертатися до членів королівської родини з проханням про селфі. Втім ви можете запитати дозволу сфотографуватися з ними. Якщо отримаєте його, краще попросити про знімок третю особу. Слід пам’ятати про повагу до особистого простору.-Якщо ви схибили у розмові, фахівці радять вибачитись, та в жодному разі не панікувати – придворні спілкуються з різними верствами населення, підготовлені до всяких ситуацій і вміють виходити з них так, аби комфортно стало всім.
Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що принц Гаррі і Меган Маркл, чиє весілля заплановане на 19 травня, запросили на церемонію більше 2500 представників громадськості. До слова, гостей попередили заздалегідь: що ви будете їсти і пити, продумайте заздалегідь і принесіть з собою, на весіллі не буде ні частувань, ні можливості купити їжу. Здається, люди повинні бути раді такій унікальній можливості, але попередження в офіційних запрошеннях, розісланих напередодні, розчарувало дуже багатьох. Можна зрозуміти, якщо враховувати, що церемонія триватиме більше 4 годин.