До Хеллоуїна залишилося зовсім небагато, і незважаючи на те, що це свято можна пропустити без частки сумніву, воно відкриває перед нами величезну кількість можливостей для веселощів. Вечірок в цей день буде не просто багато, а дуже багато. У будь-якому місті, в будь-якому заклад будуть заходи присвячені Хелловіну. Ну і звичайно, щоб правильно його відзначити, нам потрібен костюм і грим для Хеллоуїна. А дістати його не завжди просто, тому ми вирішили трохи допомогти вам.

Костюм для Хеллоуїна: скільки коштує

При бажанні, звичайно, можна обійтися досить малими силами і витратами. Можна купити зовсім мінімальний набір атрибутики для Хеллоуїна приблизно за 100 грн. І доповнити все це речами з власного гардеробу. Маски для Хеллоуїна зараз коштують зовсім небагато.

Якщо подивитися різні магазини, то костюм на Хелловін можна знайти, як за 100 грн, так і в межах 3 тисяч. Все залежить від розмаху, з яким ви збираєтеся відзначати це свято.

Наприклад, на OLX можна знайти дитячий костюм на Хеллоуїн в межах 200 грн. Звичайно, він буде не найстрашнішим і дивовижним, але для дитячого ранку в школі точно підійде.

Популярні новини зараз

Розлючена українка затримала літак через маску: "Душать нас намордниками"

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Костюм для Хеллоуїна: напрокат

Тут вам доведеться заплатити трохи дорожче. Наприклад, "Балаган" пропонує вам костюм на Хеллоуїн в оренду на день за 130-200 грн. Але, з іншого боку, він виглядає значно краще.

4party – інтернет-магазин, який спеціалізується на карнавальних костюмах, пропонує вам образ на Хеллоуїн від 170 до 2500 грн. Зате вибір костюмів тут просто неймовірний. І так само, вибрати атрибутику для Хеллоуїна тут можна від 70 до 2000 грн.

Гарбуз для Хеллоуїна

Якщо ви не знаєте, як зробити гарбуз для Хеллоуїна, то можна купити вже вирізаний світильник Джека приблизно за 100 грн. А якщо ж вам не важко таке зробити, то за звичайний гарбуз вам потрібно буде віддати приблизно 15 грн.

Дивіться: Еволюція костюми на хеллоуїн з 1915 по 2015 роки через 3 хвилини

Тепер ви знаєте, скільки коштує підготуватися до Хелловіну, і можете планувати, де відзначати це свято.