Якщо ви самотні і раптом згадали про існування сайтів знайомств та спеціальних додатків, сто разів подумайте перед тим, як "вступити у гру".

На власному досвіді у недієвості таких методів переконався мешканець Індонезії. 28 днів поспіль чоловік сумлінно відповідав на всі збіги в Tinder і потім вирішити описати, що із цього вийшло, навіть докладний графік склав.

Зареєструвавшись під ніком keongmanja він розповів про використання популярного дейтинг-сервісу протягом практично місяця. Статистика досить невтішна: спочатку ним справді зацікавилися 53 дівчини, відповіли взаємністю.

Але як кажуть у серіалах, ніщо не віщувало біди, поки…абсолютна більшість погодилася з ним на зустріч. Розірватися ентузіаст не міг, тому призначив побачення всього дев'ятьом обраним зі списку. Прийшли в результаті всього четверо, решта – в останній момент відмовили. Традиційні відмазки типу термінових планів і так далі.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав найдивовижніші місця України: "Пишаємося!"

Віктор Павлік потішив радісною звісткою про сина: "Народився!"

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Показати ще

Придивіться пильно до цього графіку: навіть при збігу організувати зустріч виявилося не надто просто. 19 співрозмовниць написали, що не знають, коли у них буде вільний час.

Вісім шукачок пригод нарікали на велику відстань, не хотіли далеко їхати, а тим паче приймати у себе гостей. Деякі взагалі боялися зустрічатися із хлопцем із сайту знайомств. Справедливості заради, щось у цьому таки є. Кому хочеться отримати кота в мішку?

Крім того, для чистоти експерименту keongmanja вказав в профілі, що він 25-річний чоловік з традиційною сексуальною орієнтацією та вищою освітою. Користувач відправляв всім дівчатам одне і те ж перше повідомлення, так як у 80 відсотків його збігів не було ніякого опису в анкеті.

Сексом з дівчатами він не займався, але не поспішайте засуджувати,чи кепкувати. Закони в Індонезії дуже суворі, і як то кажуть – "до шлюбу ні-ні".

Дивіться: Чому хлопці не знайомляться з дівчатами. Чому чоловіки бояться красивих жінок

Як повідомляв портал "Знай.ua", творці американського телешоу "This Morning" провели опитування, в результаті якого з'ясувалося, що 19% чоловіків легко імітують максимум насолоди, демонструючи характерні стогони, міміку і рухи тіла.