Українським чоловікам потрібно підвищувати свої знання про сексуальні уподобання й ерогенні зони жінок.

Так вважає психолог Юліана Толкачова.

"Тільки нещодавно вчені відкрили і показали, як виглядає клітор. Те, що люди знають як клітор, насправді маленька його частина, десь 1/5. Є в глибині зовсім інша будова, люди не знають, як він виглядає. Його будова дає розуміння ерогенних зон жінки", - зазначила сексолог.

За її словами, зараз дуже багато жінок, які не отримують задоволення від інтимної близькості.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024 Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети
Показати ще

"У чоловіків є поняття, що є чарівна паличка-виручалочка, а піхву повно нервових закінчень, і все буде добре. Ні, потрібно знати, яку зону стимулювати, під яким кутом і це дуже важливо. Є дуже багато незадоволених жінок просто тому, що чоловіки не знають, як", - резюмувала Толкачова.

При цьому, вона підкреслила, що і жінки теж "самі себе не знають".

Дивіться: інтерв'ю сексолога

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, як уникнути "косяків" у відносинах.