Жінка-дайвер Нен Хаузер, ні про що не підозрюючи, плавала під водою, вивчаючи поведінку своїх улюблених горбатих китів. Раптом один із них підплив до неї і став виштовхувати на поверхню плавниками. Другий сильно бив хвостом. Кахалось, ніби 14-метровий гігант чимось сильно стурбований і виявляє почуття тривоги, а не просто раптово цікавиться до дайвером.

Нен Хаузер вискочила на поверхню буквально за хвилини. Її тут же в жаху підняли на катер інші учасники експедиції -тут-то і виявилося, що поруч кружляла велика акула, яку зовсім не було видно під водою.

"Я ніколи не торкаюся до тварин, яких вивчаю, але цей кит вагою 22 тонни кілька хвилин штовхав мене під водою і навіть підняв на голові. Він намагався виштовхнути мене під свій грудний плавець. Я була впевнена, що це стане днем моєї загибелі! Насправді він захищав мене від п'ятиметрової акули, яка була зовсім поруч і почала придивлятися до мене ", — поділилася спогадами Нен.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Льоша з "Холостячки" повідав про найболючіше: "У мене 8 років не виходило"

Відомий футболіст помер просто під час матчу: зупинилося серце

Дружину Дзідзьо в бікіні застукали на мокрих розвагах з красунчиком: поки чоловік колядує

Показати ще

Варто відзначити, що і оператор, і його помічник бачили жахливу небезпеку, так як вели зйомку доном. Однак попередити дайвера не було ніякої можливості. Оператор вимкнув камеру завчасно, щоб не знімати криваву сцену, яка так і не відбулася, завдяки величезним китам.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що біля берегів острова Страдброк Австралії група рибалок витягла сіттю останки великої білої акули. Дана знахідка налякала всіх. Про це повідомляють ЗМІ.Справа в тому, що велика біла акула при житті досягала в довжину 7 м. Сліди щелеп на трупі займають майже половину тіла. Такі щелепи могли належати тільки монстру. Судячи з усього, розміри акули-вбивці складають приблизно 13-15 м.