Як повідомляє Clutch.ua короткий літній комбінезон, він же ромпер -справжня знахідка для тих, хто любить комфорт і не любить вимудровувати з образом. А ще він дуже стильний вже котрий сезон. Ми підібрали ідеальні варіанти на літо 2018 і розповімо, який краще вибрати.

Безумовно, ромпер — річ виключно літня, тому він в основному зроблений з шовку, атласу, льону, бавовняних тканин, полегшеного деніму та інших легких натуральних матеріалів. В цьому році в моді знову принти, особливо квіткові, смужка і горох.
У ромпера є безліч фасонів: бандо, з рукавами і без, з американською проймою, на шнурівці, з комірами і безліч інших. Вибирайте модель відштовхуючись від вашого типу фігури: наприклад, фігурі «груша» підійде акцент на деталі вгорі. «Яблуку» підійдуть вільні комбінезони темних кольорів. Ну а якщо ви хочете візуально подовжити ноги, вибирайте облягаючі ромпери із завищеною талією. Дивіться і надихайтеся:
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що канотьє – це солом'яний капелюх жорсткої форми з циліндричною тулією і прямими, досить вузькими полями. Сто років тому її носили виключно чоловіки і в основному гондольєри. З часом цей аксесуар, як і багато інших, відібрали собі жінки. У цьому сезоні він на піку своєї популярності. Зручна капелюшок підійде до будь-якого виду одягу - і до строгому брючному костюму, і до ніжному сукні.