Концерт можна умовно поділити на декілька частин. В першій з них глядачі занурилися в атмосферу яскравих кінокартин: Астерікс та Обелікс, Варкрафт, Володар Перстнів, Пірати Карибського моря (цей саундтрек є беззаперечним лідером серед усього репертуару музикантів і зриває найбільші овації).

Наступний блок включав в себе музику з таких комп’ютерних ігор: Відьмак, World of Warcraft, Assassin’s Creed, Skyrim. Мало хто знає, наскільки важливу увагу приділяють розробники відеоігор не тільки сюжету та графіці, а й музичній складовій. Напевно, глядачі, що не вважають себе фанатами комп’ютерної розважальної індустрії, захотіли долучитися до неї.

До наступної частини ведучий Юрій Доник підвів, розповівши історичний факт. Вікінги, вони ж скандинавські мореходи, нападали та завойовували Ірландію. Тому неможливо заперечувати вплив вікінгів на народну Ірландську музику. І тут почали лунати дуже жваві, веселі мелодії, а глядачі дружно стали прихлопувати, хитати в такт головою та танцювати ногами. Справжня насолода - спостерігати за музикантами, бачити як вони живуть музикою, переглядаються, посміхаються один одному та просто веселяться!

Ніхто не очікував, але для глядачів був підготовлений розіграш квитків на наступний концерт Lords of the Sound в Києві 31 травня – саундтреки від найкращих кінокомпозиторів сучасності Ennio Morricone, Hans Zimmer, Ramin Djawadi у виконання понад 100 музикантів. Умови були наступними: після прослуховування трьох саундтреків, що грав оркестр, необхідно було вгадати фільми, з яких вони взяті, та надіслати смс зі своєю відповіддю. Цей сюрприз явно прийшовся до вподоби гостям. Відповіддю стали три дуже відомі кінофільми, але вгадати музику виявилося не так вже й легко. Та знайшлися такі меломани, що впоралися з цим завданням.

І на десерт оркестр залишив найочікуваніші саундтреки – "Гра Престолів" та "Вікінги", при появі постера яких на екрані по залу прокочувалося затяжне "оооо..".

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Арсен Мірзоян показав себе до зустрічі з Тонею Матвієнко: "Щось я був зашироким"

Показати ще

Люди слухали, наче зачаровані. А довготривалі овації та виклик на біс тому підтвердження. Ведучий проанонсував наступну програму, яку Lords of the Sound представлять наприкінці червня. До неї увійдуть саундтреки з кіно, які пов’язані з космосом.

Lords of the Sound ще раз показали, на що здатна музика, як вона важлива для людини, та що буває, коли в одному проекті збираються талановиті, захоплені своєю справою люди. А поки пропонуємо переглянути відео з виступу оркестру в фан-зоні на Софії, присвяченій Євробаченню 2017.