Чоловік, який проживає в аргентинському місті Росаріо, заявив, що в його будинку завелося дивне створіння, яке більшу частину часу ховається. Час від часу "гість" показується на очі, одного разу чоловікові навіть вдалося зняти на камеру телефону.

Нижче прикріплене відео, на якому видно істоту маленького зросту, одягнений у темні шорти і футболку жовтого кольору. Швидше за все, в квартирі завівся гном, і він явно не хотів, щоб його знімали.

Користувачі мережі по-різному поставилися до відеозапису. Хтось повірив у реальність того, що відбувається, а хтось заявив, що чоловік зняв мавпочку, одягнену в костюм гнома. Втім, люди кажуть про ельфів, гномів і інших подібних істот з давнини, а будь-які міфи і легенди, як відомо, мають свої коріння. Можливо, на землі і справді водяться подібні створення.

Особливо часто бачать казкових героїв діти, дорослим людям вони попадаються на очі набагато рідше.

Популярні новини зараз
Командир полку "Азов" Денис Прокопенко поговорив з дружиною по телефону: вірять, що незабаром возз'єднаються Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Дикі кадри показують, як працівники ювелірного магазину відбилися від грабіжників голими руками Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Раніше ми писали про те, що дракони — міфічні істоти, які з'являються в багатьох різних культурах і періодах часу. Їх описують як таких, які вміють дихати вогнем, крилатих і пазуристих тварюк. Кілька голів? Є і такі. Існує, мабуть, якийсь спільний архетип, що змушує людей постійно думати про драконів. З глибокої давнини і по наші дні — ми знайшли згадки про драконів в абсолютно різних культурах і цивілізаціях. Можливо, це не просто легенди.

Також ми писали, що вчені заявили про те, що легендарний "сонячний камінь" (solstenen) вікінгів дійсно можна використовувати для навігації під час морських подорожей, повідомляє наукове видання Naked science.

Коли вікінги ходили на драккарах в Гренландії в кінці X століття, компаса в них не було. Магнітний компас в Європі з'явився лише наприкінці XVI століття.

Нагадаємо, дивна знахідка вразила навіть досвідчених археологів. Тварина нагадувало гібрида. Сам очевидець стверджує, що знайдені останки належать чупакабру.

Як раніше повідомляв Знай.uа, в Ростові под колеса авто ледь не потрапило безока коротколапа істота.