У вересні 2018 року серйозних магнитних бурь не передбачається, однак і розслаблятися чутливим людям не варто. У перший місяць осені магнітосфера Землі буде збуджена.

У серпні метеозалежні люди зітхнули з полегшенням, адже за весь місяць довелося переживати всього одну магнітну бурю. І ту категорії G1, тобто слабка магнітна буря.

Магнітні бурі у вересні проявлять себе з 11 по 14 число першого осіннього місяця і з 16 по 22 число вересня. Інші дні в календарі магнітних бур відзначені зеленим, безпечним кольором.

Однак обережним потрібно бути не тільки в умовно небезпечні дні магнітних бурь. Так, погіршення самопочуття у метеочутливих людей може проявлятися не тільки під час магнітної бурі або в дні, коли магнітосфера Землі перебуває у збудженому стані, але і за кілька днів до і після цього.

Лікарі запевняють, що повністю уникнути неприємних симптомів під час магнітних бурь не можна. При цьому можна хоча б трохи полегшити стан під час магнітних бурь.

Для цього медики рекомендують у небезпечні дні поберегти себе. Тобто не виснажувати себе на тренуваннях, відмовитися від жорстких дієт, підтримувати оптимальний водний баланс в організмі і частіше гуляти на свіжому повітрі. Також у ці дні особливо важливо добре висипатися і уникати стресів.

Однак, якщо ці універсальні правила тобі не допомагають, варто звернутися до лікаря, який знайде індивідуальний підхід для полегшення свого самопочуття.

У дні магнітних бур фахівці настійно рекомендують відмовитися від шкідливих звичок, жирної, гострої та копченої їжі, виснажливих тренувань, а також від переглядів серіалів по ночах.

Нагадаємо, потужна магнітна буря накриє Землю: названі дати.

Як повідомляв "Знай. ua", побережіть нерви: Україну накриє потужна магнітна буря.

Також "Знай. ua" писав, що магнітні бурі, затемнення і удар Марса: ці дні відчують ваші нерви.