Вміння маніпулювати чужою свідомістю - це мистецтво, яким володіє далеко не кожен, втім серед представників різних знаків Зодіаку є такі, хто відчуває настрій інших.

Скорпіон

Поява Скорпіонів в цьому своєрідному рейтингу - явище цілком закономірне. Вони без перебільшення є знавцями людських душ і відмінно відчувають вразливі місця оточуючих. В житті представники цього знаку часто використовують психологічні прийоми в корисливих цілях, наприклад, щоб усунути суперника або просунутися по кар'єрних сходах. Скорпіони не гребують застосовувати хитрі прийоми і щодо близьких людей. Але часто їхні родичі, друзі та кохані навіть не усвідомлюють, що роблять ті чи інші вчинки під чужим впливом.

Близнюки

Популярні новини зараз

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Дівчина з найбільшою кількістю татуювань в країні вирішила заховати їх: дві різні людини

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

За зовнішньою дружелюбністю і відкритістю Близнюки ховають бажання змусити інших людей танцювати під свою дудку. Багато представників цього знаку захоплюються НЛП, щоб відточити уміння керувати оточуючими. Вони бувають настільки переконливі, що співрозмовники буквально впадають у транс, слухаючи їх "залізні" аргументи. Тільки через деякий час жертви хитрих маніпуляторів усвідомлюють те, що сталося. На щастя для інших людей, Близнюки рідко користуються своїм талантом, щоб нашкодити комусь.

Стрілець

Стрільці завжди свідомо намагаються вплинути на іншу людину. Причому більшою мірою це властиво жінкам, народженим під цим сузір'ям. Коли їм щось потрібно, дами-Стрільці перетворюються в "королев драми". Володіють як простими техніками, наприклад, маніпуляцією мовчанням або гнівом, так і більш складними способами. Так, у невимушеній формі вони можуть вставляти в розмову приховані посилання, які закликають опонента до певних дій.

Раки

Раки добре відчувають чужі емоції і бачать, як можна на них зіграти. Улюблені прийоми - маніпуляція почуттям провини, любов'ю і жалістю. Найчастіше їх егоїстичні дії спрямовані на близьких родичів і тих, хто добре до них ставиться. Але вивести представників цього знака на чисту воду практично неможливо.

Раніше портал "Знай.uа" публікував еротичний гороскоп на 3 травня.