У мережі з'явився перший офіційний трейлер американського фільму "Чорна пантера". Це вже сьома стрічка з третього розділу кінематографічного Всесвіту Marvel.

Світова прем'єра від режисера та сценариста Райана Куглера запланована на 9 лютого наступного року, а в Україні показ відбудеться 15 лютого. У зірковому складі акторів автори ідеї анонсували появу у кадрі Чедвіка Боузмана, Мартіна Фрімана, Фореста Уітакера, Стерлінга К. Брауна, Майкла Б. Джордана та інших.

За сюжетом юний африканський принц із Ваканду понад усе мріє захистити свій народ від ворогів, які довгий час практично розривають країну зовні та зсередини. Він вирішує, що саме настав час одягнути костюм Чорної Пантери.

Вся територія виявляється ізольованою і потребує нового, амбіційного лідера. Головний герой зовсім скоро вступить у боротьбу за трон, протистоятиме змовам та об'єднається з агентом ЦРУ Евереттом К. Россом (Мартін Фріман), аби встояти перед загрозою світової війни.

Відомо, що режисер запропонував Боузману підписати контроль на роль у "Чорній пантері" одразу, як на екрани вийшли : "Розкол Месників", "Месники: Вічна війна". Але кілька років тому планували запросити Уеслі Снайпса, коли над проектом працювала студія Columbia Pictures.

Дивіться: трейлер фільму "Чорна пантера"

Як повідомляв портал "Знай.ua", кінокомпанія "20th Century Fox" опублікувала тизер фільму про супергероїв "Дедпул 2".