Найбільша складність на телепроекті "МайстерШеф" - залишитися людиною, тому що у шоу розгортається неабияка боротьба між конкурсантами, яка не є постановочною.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю "Обозревателю" розповіла переможниця шостого сезону кулінарного проекту, українська вірменка Асмік Гаспарян.

Крім того вона розповіла, що стежить за кожним новим сезоном популярного шоу. Також вона розповіла одну з найцікавіших ситуацій на шоу, коли команда за капітанства Гаспарян годувала дітей вимушених переселенців зі сходу України.

"Я стежу за кожним сезоном "МастерШеф", починаючи з першого. У сьомому сезоні в одному з випусків я була капітаном команди, ми годували діток переселенців зі сходу України, ми смачно їх нагодували, подарували їм незабутні та яскраві емоції. Моя команда перемогла. Коли ти починаєш дивитися шоу, вболіваєш за учасників, тобі починають імпонувати люди. Ти засмучуєшся, якщо вони вилітають. Але перемогти всі не можуть", - розповіла Гаспарян.

За словами кухаря найбільш складним завданням на шоу стало залишитись нормальною людиною, попри величезну конкуренцію між усіма учасниками шоу.

Популярні новини зараз
Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК Збільшення пенсій на 30%: як пенсіонерам домогтися підвищення Повістки більше не прийдуть: кому більше не треба йти до ТЦК Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Показати ще

"Найскладніше - це не готування екзотики, це не готування страв, рецептури яких ти не знаєш. Найскладніше - це залишитися людиною!", - додала вона.

Бійка на шоу "МайстерШеф".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що колишня Холостячка вирішила блиснути талантами в кулінарному шоу.