У Камбоджі існує ферма, яка розводить справжніх мутантів. Коли вони досягають певного віку і ваги, їх відправляють на забій.

Про неї розповідають у Facebook. Фермери вирощують модифікованих свиней, які лише віддалено нагадують традиційних тварин. У них дуже розвинена м'язова маса, що в результаті збільшує прибуток від продажу таких свиней.

Секрет м'язистих тварин криється в гормон росту. Його фермери регулярно вколюють їм, а через деякий час відправляють на забій.

Користувачів соцмереж обурили таке жорстоке поводження з тваринами в Камбоджі. Зоозахисники з усього світу залишають масу гнівних коментарів на адресу фермерів Їх закликають припинити вирощувати мутантів.

Популярні новини зараз

"МастерШеф. Професіонали-3 " випуск 5: хто не впорався з коктейлем та покинув проект

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

"Це жорстоко! Люди – гірші за звірів!", "Це огидно, вам повинно бути соромно", "Ось що відбувається, коли осли розводять тварин", - пишуть користувачі.

Але самі господарі ферм пишаються своїми досягненнями. Вирощують таких тварин вже протягом декількох місяців. Вони викладають мережу безліч відео та фото зі своїми тваринами. Кадри м'язистих свиней виглядають моторошно.

Люди кажуть, що м'ясо таких мутантів небезпечно для здоров'я. Вони попереджають туристів бути уважними, коли їстимуть свинину в Камбоджі.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, на городі мешканки Закарпатті виросли справжні мутанти.