Мільйонери і мільярдери не завжди мають вигляд типових багатіїв. Брендовий одяг, дорогі автомобілі, величезні особняки і вишукана їжа - це не завжди про них. Деякі багатії виглядають та поводяться як звичайні люди, і якщо зустріти такого на вулиці, ні за що не здогадаєшся, що він орудує мільйонами.

Кіану Рівз
Кіану Рівз не тільки дуже скромно одягається, а й живе дуже просто. Багатьох його спосіб життя дивує. Актора часто прогулюється на самоті містом, користується громадським транспортом. Стосовно одягу, схоже, він зовсім не заморочується. І якби весь світ не знав його в обличчя, Кіану легко міг би злитися з натовпом.Марк Цукерберг
З власним капіталом в більш ніж 70 мільярдів доларів засновник Facebook Марк Цукерберг знаходиться на п'ятому місці у списку найбагатших людей у світі. Та, не дивлячись на величезний капітал, Цукерберг завжди виглядає як середньостатистичних випускник коледжу. Його одяг - це зазвичай джинси і якась непомітна футболка. До того ж і він, і його дружина - захоплені філантропи.


Тобі Магуайр
Актор, відомий за роллю Людини-павука в однойменній франшизі, в одязі дотримується стилю "чим простіше, тим краще", а в їжі - принципів вегетаріанства.
Коли Тобі знімався у фільмі "Великий Гетсбі", всім акторам головних ролей подарували по новому Mercedes-Benz. Але Тобі Магуайр повернув автомобіль - адже сидіння в ньому були обтягнуті натуральною шкірою, а це завзятого вегана не може тішити.


Ніколас Вудман
Ніколас Вудман - генеральний директор і засновник GoPro. Він почав свою справу буквально з нуля і кілька разів зазнавав бізнес-провалів. Щоб вкластися в бізнес, він продавав намиста з мушель, жив в машині і позичав гроші у батьків. Як видно по його манері одягатися, Вудман не забуває, звідки вийшов і хто він такий - каліфорнійський серфер, який просто захотів робити круті фотографії під час катання на дошці.


Леонардо Ді Капріо
Один з найвідоміших і успішних акторів у світі. У нього натовпи шанувальників, які сходять з розуму, зустрічаючи його на вулиці. Можливо, тому Леонардо завжди одягається по-простому і намагається "не відсвічувати". Він любить кататися на велосипеді по місту, причому велосипеди зазвичай орендує. Носить футболки та шорти, і час від часу відпускає бороду.


Інгвар Кампрад
Один з найбагатших людей у світі, адже він засновник компанії IKEА. Його капітал майже 50 мільярдів доларів, але що він, що його дружина на цьому знімку виглядають як не надто заможні пенсіонери. До речі, куди б не літав Інгвар, він завжди подорожує тільки економ-класом, разом з "усіма нормальними людьми".


Рід Хоффман
Засновник компанії LinkedIn з власним капіталом 3 млрд доларів. Ріс він звичайною дитиною, захоплювався рольовими іграми, підробляв збором кленового сиропу. Після коледжу Хоффман працював на Apple і PayPal, а потім заснував свою компанію. Як видно на знімку, Хоффман - не з тих людей, що намагаються підкреслити своє багатство одягом. Зазвичай він носить штани мілітарі і просту сорочку поло. Він філантроп і багато жертвує на благодійність.

Як повідомляв портал "Знай.ua", свято "День підняття настрою Кіану Рівза" з'явилося завдяки фанатам актора, які побачили знімок, відомий всім під назвою "сумний Кіану".