Покинутае китайське село Хутуван на острові Шеншань поросла травою, а стіни будівель, що почали руйнуватися увиває пишний плющ. Причому так щільно, що здається, ніби всі будинки вкриті зеленими килимами. У Хутуван час ніби зупинився. Колись він був процвітаючим рибальським центром. У порту снували рибалки, вузькі вулички наповнювали голосу. Але село прийшло в занепад. Не витримало конкуренції з розташованим неподалік містом-мільйонером Шанхаєм.

У 1990-х роках там проживало близько двох тисяч осіб. Більшість з часом перебралося на материк, а старі поступово вмирали. І зараз в "царстві плюща" залишилося не більше 12 жителів.

Тепер Хутуван відвідують тільки туристи, щоб помилуватися зачаарований порожнечею зеленого села і зробити знімки на пам'ять. Нових поселенців селу чекати не варто, мине кілька десятків років, і від нього не залишиться зовсім нічого. Фотографії примарного поселення.

Популярні новини зараз

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Ані Лорак показала себе на заздрість Мурату: апетитні "бомбочки" під піджаком

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", фахівці з питань туризму склали список кращих міст світу для гурманів, заснований на перевагах мандрівників. Не дивно, що Рим займає перше місце у цьому списку. Не має значення, ви хочете спробувати щось на зразок пасти з сиром і чорним перцем, плануєте діяти за обставинами і замість екскурсії по місту відвідати магазин з морозивом.

Тут є безліч варіантів, які змусять вас повертатися знову і знову. Ще одне італійське місто в топі цього списку. І не дивно. Тут з 1874 року діє ринок під відкритим небом - Mercato Centrale.В одному місці зібрані різноманітні продуктові крамниці і ресторани. Це - мрія для любителів їжі.

Нагадаємо, Виноградар оповита смогом, димом і їдким запахом гару. В суботу рано вранці, 5 травня, моторошним смогом заволокло кілька житлових масивів у Подільському районі Києва. Цю інформацію повідомляють мешканці Виноградаря, Вітряних гір і Мостицького масиву. Відомо, що густий смог і дим супроводжуються гострим запахом гару.