У ніч на 30 квітня, жителі Закарпатської області спостерігали в небі незвичайне яскраве оптичне світіння навколо диска повного Місяця. Про це повідомляє видання "Голос Карпат".

"Місячне гало, як веселка і північне сяйво, відноситься до атмосферних оптичних явищ, викликаним дисперсією світла в кристалах льоду, які знаходяться в атмосфері. Промені, проходячи крізь них, заломлюються, утворюючи з внутрішньої сторони гало", - сказано в повідомленні.

Популярні новини зараз

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Так, явище представляє собою до трьох овальних кілець навколо Місяця. У більшості випадків вони спостерігаються у високо-купчастих хмарах. Кільця можуть бути різного кутового розміру, в залежності від місячної висоти.

"Знай.uа" також нагадує, украинские Карпати прекрасні в будь-який час року і з будь-якого ракурсу. Однак, не так часто зустрічаються такі приголомшливі фотографії саме з висоти пташиного польоту. А якщо бути точніше – з висоти польоту дрона. Саме на безпілотник талановитий фотограф знімає такі неймовірні пейзажі.

20-річний Назар Дорошкевич з Чернівців — талановитий фотограф і ретушер, який вміло керує дроном. Зараз він живе і навчається в Києві, але багато подорожує по Україні і знімає запаморочливі пейзажі з незвичайних ракурсів.

Лідер партії "ОСНОВА", Андрій Ніколаєнко, висловився на тему курортів в Україні. Зокрема про відсутність конкуренції і хорошого відкритого туристичного ринку для того, щоб все було прозоро.
«Я вважаю, що добре, що у нас є Буковель, але Карпати недорозвинені. Тобто реально є кілька прекрасних схилів гір, куди давно б прийшли інвестори, не будь цих українських реалій. Я знаю напевно», — акцентує він.

Глава «ОСНОВИ» підкреслює, що в Україні дуже нерозвинена інфраструктура озер, які знаходяться в горах і на рівнинах нашої країни.
«Ми втратили Крим, нехай і тимчасово, але, безумовно, там є багато чудових місць. Однозначно, в Україні є багато туристичного потенціалу. Його потрібно розвивати, це має бути одним з основних пріоритетів для деяких регіонів», — резюмував Ніколаєнко.