Провідне західне видання Wired презентувало проект в фор­маті AMP Stories, адаптований для мобільних платформ, присвячений українському мистецтву.

Про це пише "platfor.ma"

"Ukraine’s Dizzying, Hyper-3 Mosaics" – це історія в фор­маті AMP Stories про українські мозаїки.

"Україна здобула незалежність більше 25 років тому. Однак залишки комунізму все ще помітні. На вулицях по всій країні з пропагандистських мозаїк все ще сяють обличчя селян, космонавтів та інженерів", - коментують автори проекту.

Популярні новини зараз
Україна може отримати нові ракети, які дістануть окупантів у глибокому тилу Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Наразі користувачі можуть милуватися дев'ятьма монументальними роботами.

Публікація створена на основі книжки "Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaic", що минулого року вийшла у видавництвах "Основи" та DOM Publishers. Для цього видання київський фотограф Євген Нікіфоров три роки подорожував Україною в пошуках найбільш цікавих творів мистецтва 1950-х–1980-х років періоду радянського модернізму.

Всього автору вдалося віднайти близько тисячі вцілілих мозаїк у понад сотні міст та сіл.

Автор висловлює своє захоплення та радість з того, що такі авторитетні світові видання звертаються та поширюють українські витвори мистецтва забутої епохи.

Українська Мозаїка в Едмонтоні

Як повідомляв портал "Знай.ua", туристам нагадали про куточки нашої планети, про які майже ніхто не знає.