Тематичний парк розваг "Діснейленд" завжди славився своєю дружелюбністю. Але, як повідомляє користувачка твіттера під ніком M Lilah, і тут може підстерігати небезпека.

Вона і її 8-річний брат вирушили на невеликому поїзді з сидіннями-черепашками в світ Русалочки, де їм грав на гармоні чайка Скаттл, співала Аріель, а диригував всім цим хором краб Себастіан.

Будь-яка дитина, що обожнює діснеївські мультфільми про Русалочку, був би в захваті. Але коли поїзд доїхав до лиходійки Урсули і прийшов її час співати, щось пішло не так.

У лиходійки відвалилася голова, але при цьому, так як дроти залишалися приєднані до тіла, обличчя продовжувало рухатися. На записі чутно, як брат дівчини вигукує: «Вона зламалася!» Побачивши це, він почав сміятися, але інші діти вдарилася в сльози.

Популярні новини зараз

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

Україна на порозі чергового локдауну: 21 область перетнула "червону лінію" захворюваності

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

«Багато дітей бачило Урсулу без голови, і природно, що вони засмутилися. Видовище було справді страшне. Як тільки ми зійшли з атракціону, то відразу разом з натовпом рушили до виходу. Співробітники виглядали дуже стурбованими», — розповіла інша дівчина в інтернеті.

Дорослі сприйняли обезглавленную Урсулу не так емоційно. Вони вважали, що лиходійка нарешті отримала по заслузі за все її підступи проти Русалоньки, хоча і трохи її жаліли.

Дивіться: Урсула без голови

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, як зірка Діснею стала жертвою збоченців.