У топ Reddit увійшов ролик, який був знятий в одному з російських міст. На ньому, на перший погляд, нічого незвичайного. Але з кожною секундою стає все більше питань, інтересу і нерозуміння.

На відео чоловік демонструє неймовірні можливості зума свого об'єктива, а заодно підглядає за симпатичною сусідкою в будинку навпроти, яка тільки що вийшла з душу. Спочатку всі захопилися неймовірним зумом, який, напевно, міг розглянути і поверхню Місяця.

Відеоролик набрав 25 тисяч переглядів перш, ніж користувачі почали сумніватися у правдивості побаченого. Вони запідозрили недобре і почали задавати питання. Дивним здавалося не тільки поведінка дівчини, але і смикання камери і потужність зума об'єктива.

Чоловік направляє камеру на сусідній багатоповерховий будинок, потім наближає на одне з вікон, на дівчину, яка там знаходиться, а після на сонцезахисні окуляри, які лежать на її підвіконні і на своє відображення в цих окулярах. Дивним здається все.

Дивіться вірусний відеоролик:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" на всесвітньо відомому шоу талантів "america's Got Talent" унікальний пес Оскар породи золотистий ретривер під час свого виступу зворушив глядачів у залі співом і впевнено пройшла в наступний етап телешоу. Відео з піснею музичної собаки було опубліковано на YouTube-каналі "america's Got Talent".

Трирічну собаку можна по праву назвати самим незвичайним учасником шоу талантів, адже це конкурс для людей. Як можна побачити на відео, пес виконав пісню під акомпанемент своєї господині Пем, яка зіграла на піаніно. Оскар дуже душевно заспівав і зворушив глядачів у залі, під кінець його виступу багато хто не міг стримати сліз.