Поки купа дівчат ламають голову, як зацікавити своєю сторінкою в соціальній мережі Instagram якомога більше людей, аби купатися в променях слави та отримувати за свою популярність бонуси у вигляді вигідних рекламних контрактів, єнот Памкін (Гарбузик) не напружуючись назбирав собі аж 1,3 млн фоловерів, і їх кількість постіно росте.

Правда, сторінку цієї милоти веде його господиня Розі Кемп з містечка Насау на Багамах. Свого часу вона знайшла маленьку тварину зі зламаною лапкою під деревом на задньому дворі власного будинку і забрала додому, де єнот став загальним улюбленцем. Крім того, він дуже подружився з двома собаками своєї господині, Тофі та Орео, взятими з притулку, і навіть перейняв чимало їх звичок.

Популярні новини зараз

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Цукор, олія і хліб: що буде з цінами на продукти в Україні восени

Марина Боржемська видала свій лайфак для підтягнутого тіла: так схуднути зможе кожна

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Показати ще

Памкін полюбляє кавуни та яєшню, вміє користуватися туалетом, плаває у басейні. Зараз він живе разом з донькою Розі, Лорою, та її чоловіком Вільямом. Подружжя каже, на догляд за твариною іде чимало часу, але всі труднощі єнот компенсує їм своєю життєрадісністю та розумом.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", двоє єнотів пограбували магазин на Буковині.