Основна причина появи чорної смуги - негативні вірусні програми, які стали вже частиною мислення людини. Позбавитися від них не так вже й просто, тому краще намагатися уникати їх появи, ніж потім шукати шляхи вирішення проблем.

Чому з'являється чорна смуга

хвороби;
згубні звички;
спілкування з неприємними людьми, неправильне оточення;
погані думки;
негативна обстановка в будинку;
відсутність цілей, мотивації в житті.

Пам'ятайте про те, що виправлення лише однієї проблеми надасть лише мінімальний позитивний ефект. Якщо ви хочете тотально змінити життя на краще, доведеться працювати в усіх напрямках одразу.

Популярні новини зараз

Красень-психолог Роман Свечкоренко піде зі знайомства з "Холостячкою" Златою Огнєвіч: "Скасую будь-яку зустріч"

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Погода 17 вересня натякне українцям, що час діставати шуби — дощі псують всю "малину"

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще

Як позбутися від чорної смуги

Смуга невезіння відчувається, коли в буквальному сенсі все йде не так, як ви очікуєте, коли навколо умови не дають вам отримати бажане.

Пам'ятайте, що у успішних і сильних духом людей чорні смуги перериваються на самому початку, тому що вони не сумують і не чекають, поки проблеми вирішаться самі.

Спосіб життя

Контролюйте свій режим. Лягайте завжди в один час. Вставати бажано як можна раніше, але не на шкоду здоров'ю. Обмежте вживання шкідливої їжі, постарайтеся позбутися згубних звичок. Займіться спортом.

Постановка цілей

Якщо у вас є масштабна ціль, розбийте завдання на більш дрібні. Проблеми зійдуть нанівець, якщо ви будете мотивувати себе маленькими, але приємними досягненнями. Ваша впевненість у собі зросте багаторазово.

Обстановка вдома

Викиньте все непотрібне. Непотріб не дозволяє позитивної енергії вільно циркулювати по дому. Найнебезпечніші старі речі - одяг, меблі, розбитий посуд і зіпсовані дзеркала. Тріснуті вікна теж краще змінити як можна швидше. Удача швидко повернеться до вас, якщо будинки будуть панувати спокій і позитивна енергія.

Раніше Знай.uа писав, що астрологи назвали найбільш успішних знаків Зодіаку.

Ми також складали гороскоп на тиждень.

А також писали еротичний гороскоп для всіх знаків Зодіаку.