Жінки завжди хочуть виглядати красиво. У гонитві за бездоганною зовнішністю панночки виснажують себе спортом і дієтами, витрачають купу грошей на красу.

Про це повідомляє Cosmopolitan.

Тим часом багато чоловіків люблять своїх жінок саме за їх "вади" і недосконалості. Давайте ж подивимося, які дивні речі подобаються хлопцям.

1. Природність

2. Акцент і вимова

3. Страх

Популярні новини зараз
Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Пенсіонери мають право на виплату в 13 тисяч гривень: як оформити підвищену пенсію Гроші змусять повернути державі: українців попередили Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон
Показати ще

4. Розтяжки

5. Рушник на голові

6. Спорт і дівчата

7. Хороший апетит

8. Нерозуміння сенсу анекдоту

9. Телефонний дзвінок від нетверезої дами

10. Дізнаємося з відео:

Варто відзначити, що кожен чоловік є окремою особистістю з індивідуальними уподобаннями в побуті, відпочинку і ліжка. Однак є ті речі, від яких не може встояти жоден представник чоловічої статі. Дізнайтеся, що насправді зводить всіх з розуму чоловіків.
Запах є сильним стимулятором бажання чоловіка. Часом красуня обділена чоловічою увагою, а непоказна, на перший погляд дівчина, щодня відбивається від бажаючих сходити з нею на побачення і навколишні губляться в здогадах, чому так. А справа може бути в запаху. Мова йде про натуральний запах жінки, який приваблює більшість чоловіків.

При цьому насичені важкі аромати, всупереч розхожій думці, частіше знижують лібідо партнера. Крім того, добре на чоловіків діють запахи сандалу, шавлії, апельсина, хвої і ванілі.

Непристойні слова безпосередньо під час інтимної близькості не тільки розкріпачують саму дівчину, але і заводять її партнера. Але у всьому потрібно знати міру. Пара сексуальних слівець внесе перчинку у відносини, а ціла поема може налякати кохану людину.

Одяг. Само собою, красива нижню білизна відіграє важливу роль в інтимному житті. Однак навіть буденний одяг-джинси або топ, трохи розхристаний на коханій жінці, можуть зробити це досить дієвий ефект. Також вважається, що найбільш збудливою картинкой для чоловіка є жінка в чоловічій сорочці.

Млосні зітхання в ліжку подобаються практично всім чоловікам, тоді як гучні крики приваблюють лише 6% з них зі спостереження сексологів.

Разом з тим варто додати, що в ліжку існують і свої заборони, які краще не порушувати. Є важливі пункти, які порушує майже кожен, непомітно ображаючи свого партнера. Мовчати і кричати - одні з основних. Не можна побудувати міцних відносин, якщо не промовляти з коханою людиною на важливі теми. А після цього не варто ображатися на свого партнера, якщо він не поділяє вашу точку зору.

7 речей, які чоловіки помічають у жінках з першого погляду

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що чим підкорити кохану без зайвих витрат.