Єноти настільки звикли жити поруч з людьми, що не соромляться навіть красти у них їжу з тарілки.

У мережі з'явилося відео, як єноти залазять не тільки на стіл, але навіть в тарілку. Здається, це не останній кримінал з участю симпатичного гопника.

Єнот краде їжу

Популярні новини зараз

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що в мережі з'явилася історія про те, що якийсь рибалка зустрів песця. Судячи з усього, звірятко розповів про добрих рибалок своїм друзям і тепер за своєю часткою частувань прийде весь ліс.

Маленька норка побачила рибака здалеку і без тіні страху прибігла попросити у нього трохи рибки. Звірок підкрався до відра і спробував прокопаться під нього: рибалка підняв кришку і щедро поділився з ним всім уловом. Правда, норка виявилася створенням чесним — вона бере лише одну рибу і тут же тікає геть.

Крім того, дослідження, проведене компанією Google, показало, що ризик смерті у голих землекопів не пропорційний віку. Це означає, що вони не підкоряються розподілу Гомпертца - Мейкхама – законом, який свідчить, що чим старше ссавець, тим імовірніше його смерть.

Вивчивши 3000 гризунів, вчені створили математичну модель, яка передбачає ймовірність смерті в певному віці. Ніякого піку в старшому віці виявлено не було. Подібний феномен описаний для ссавців вперше. Деякі з землекопів, які беруть участь у дослідженні, досягли 30-річного віку і продовжують брати участь у розмноженні.

Також в Інтернеті фанат фотошопу опублікував кумедне фото видри, яка спирається на ціпок. Громадськість не змусила себе довго чекати, "примірявши" на звірка образи популярних персонажів. Ось вона шепоче про близькість зими вустами улюбленого мільйонами Неда Старка. Крута видра багато чого вміє, наприклад, боротися з монстрами пекельної безодні, і носити кільця в Мордор, як Гендальф. Видра - це не просто мем, це - сучасне мистецтво, на яке підсіли мільйони юзерів. До того ж, звірятко вірить в магію.