Французький дизайнер взуття Крістіан Лубутен не має ексклюзивного права на яскраво-червону підошву, яку він зробив відмітною ознакою своїх туфель. Передає Lenta.ru.

Це заявив генеральний адвокат Європейського суду юстиції в Люксембурзі Масьеж Спунар.

Лубутен у 2012 році подав позов до Гаазького окружний суд проти взуттєвої марки Van Haren, використала червоні підошви. Суд прийняв сторону дизайнера, тимчасово заборонив компанії продавати таку взуття. У 2014 році Van Haren подала скаргу в апеляційну інстанцію, яка звернулася за консультацією до Європейського суду юстиції.

Масьеж Спунар пояснив, що колір підошви не може вважатися зареєстрованою маркою і не підлягає захисту в рамках права на інтелектуальну власність. У суді юстиції зазначили, що думка Спунара не одно думку самої інстанції, суд приступив до розгляду цього випадку і винесе рішення пізніше.

Популярні новини зараз
Мобілізація після 60 років: нардеп сказав, чи планують залучати пенсіонерів "Такого в історії не було": експерт назвав міста, на які наступатиме армія росії Орхідеї будуть чудово квітнути все літо, якщо правильно їх поливати: все необхідне є на кожній кухні Заброньованим почали розсилати повістки: кого чекає "автоматична" мобілізація
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа",